• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Zafira :: ZAFIRA :: Zafira ostatní
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
jaky motor zafiry vybrat?
Přejít na stranu  1 2 [3]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
riwal
Thursday 24 February 2005 - 14:02:18
Host
Serviska Ti nic negarantuje, mám známýho co dělá drahý luxusní auta BMW, Audi atd. a ty auta dou do světa podle servisek s polovičníma kilákam neľ doopravdu maj.
pr»ka
Thursday 24 February 2005 - 14:04:30
Host
Není nad flek kde na něj vyděláą bohuľel patřím mezi ty druhé a je to jenom můj problém ľe jsem lopata a neumím vydělat peníze
rutus
Thursday 24 February 2005 - 14:23:54
Host
Staceni kilometru bych klasifikoval jako tresny cin, tady v Cechach to bude ale asi nafurt. Kdysi u nas na celnici byl Golf s 360 tis. Pak jsem ho asi za mesic videl v bazaru a mel 109 tis! Jsou ale i horsi podvody jako tohle...treba z totalni bouracky udelany na oko dobry auto...
klubo
Thursday 24 February 2005 - 14:58:52
Host
no jeątě lepąí je třeba vybrat v bazaru auto, projet se snim, vąe ok dát zálohu a druhej den si pro něj přijet...ale auto uľ má třeba vyměněnou váhu vzduchu a klima kompresor za vadnej nebo sundanej spodní kryt z motoru atd....
Martin
Friday 25 February 2005 - 22:41:37
Host
tak to je fakt sila, ale verim tomu, ze ti to v nejakem bazaru udelaj. Uz se mi stalo, ze odmitli prohlidku v Opel servisu. Tedy nabidli mi, slozit zalohu v plne vysi a pak si tam muzu zajet... &| , kdyz bude problem, tal vrati penize...co kdyz se to ale vysype nez dojedu do servisu? rizik je tam tolik, ze bych do toho nesel.
Přejít na stranu  1 2 [3]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2173 sec,0.1692 z toho dotazů.