• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Zafira :: ZAFIRA :: Zafira ostatní
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
manual - zafira r.v. 2000
Přejít na stranu  [1] 2 3 4 5
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
rumcajs
Monday 28 February 2005 - 23:04:48
Host
Ahoj, nemate nekdo manual k Zafire Elegance. r.v. 02/2000, 2.0 DI 16V. (nejlepe v elektronicke podobe)? Diky, rumcajs
biL
Tuesday 01 March 2005 - 08:22:47
Host
manual nemam, ale mam stejny auto, jaky maą zkuąenosti? Jako třeba co se ti pos*alo, spotřeba a tak potobně
rumcajs
Tuesday 01 March 2005 - 13:25:13
Host
zatim dobry, ale ma to teprve 3 dny nesviti kontrolka potkavacich svetel a pripada mi, ze netopi nejak moc rychle...u felicie to bylo rychlejsi. taky dlouho trva nez se ohreje voda (mozna tim mrazem). Nenechval jsi si dodelavat zamykani radici paky? nebo prechipovani na vyssi vykon?
hombras
Tuesday 01 March 2005 - 17:14:33
Host
Zdarec, u opelů kontrolka potkávaček není,taky jsem z toho byl vyvalenej kdyľ jsem to měl nový.S tím topením zkus termostat moľná je otevřenej.Já jsem ho měnil asi před třemi týdny.
NIO
Tuesday 01 March 2005 - 18:32:42
Host
hombras napsal ...
Zdarec, u opelů kontrolka potkávaček není,taky jsem z toho byl vyvalenej kdyľ jsem to měl nový.S tím topením zkus termostat moľná je otevřenej.Já jsem ho měnil asi před třemi týdny.


KAZDY si mysli ze kontrolka potkavacek u oplu neni. Ja rikam ze je. ale spatne sviti. podsvecuje se totiz potkavaci symbol u pvypinace svetel. zkus to ve tme. nejdrive se rozsviti parkovaci symbol a pak potkavaci. je to ale bes. Na palubce to chybi.
rumcajs
Tuesday 01 March 2005 - 23:55:13
Host
tak mam alespon prvni problem vyreseny:-) kde najdu "zavirani" termostatu? (asi mi chybi ten manual...)
Zamykani radici paky mi nabidli v Autotepasu za 8,5 s oraci. nemate zkusenost?
riwal
Wednesday 02 March 2005 - 07:09:19
Host
Termostat je termomechanický ventil v chladícím okruhu, takľe ten se otvírá a zavírá sám podle teploty vody. Chtěli Ti říci, ľe asi máą termostat v pekle a zůstává stále otevřený, a proto se to pomalu ohřívá a navrch se Ti to nikdy neohřeje na provozní teplotu. Pokud by to byl tento případ, musíą nechat termostat vyměnit.
Duffy
Wednesday 02 March 2005 - 07:49:30
Host
Nerad bych vypadal jako vůl, ale co se vlastně stane, pokud zůstává termostat otevřený. Nezahřívá se motor, tudíľ co se vąechno můľe stát... Koukam, ľe ty termostaty jsou docela bolest
riwal
Wednesday 02 March 2005 - 08:06:35
Host
Motor nedosahuje provozní teploty na který je postaven, tudíľ mechanické rozměry a vlastnosti dílů nejsou v optimálním stavu. Za následek to má vyąąí spotřebu, niľąí výkon a samo vyąąí opotřebení motoru.
Duffy
Wednesday 02 March 2005 - 08:11:55
Host
Díkec... Zdálo se mi totiľ, ľe se to u mý káry moc neprojevuje, ale uvidíme, aľ to dam do kupy
Přejít na stranu  [1] 2 3 4 5  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2495 sec,0.2020 z toho dotazů.