• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra ostatní
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
výrobní číslo karoserie
Přejít na stranu  1 [2] 3 4 5
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Robas
Wednesday 12 March 2008 - 18:17:10 Citovat
Robas
Uživatel #1077
Registrován: Wednesday 11 April 2007 - 03:02:26
Příspěvků: 363
maroš napsal ...

Tak ja nemam ani ražený ani nalepovací jenom ten co je zalakovaný napravo.


Takže po tel. konzultaci s technikem s STK Ti přesto měla být ev. kontrola kladně udělaná. Chybějící štítek není v seznamu závad. Píše se to pouze do poznámek, že chybí štítek. Měl Ti zkontrolovat VIN vedle sicny a typ motoru, toť vše. Problém by byl akorát u dovozu, neboť je na něm číslo homologace, ale pokud je auto již v evidenci ČR tak to prý nevadí. Pokud jsi to auto teď koupil, tak bych se ale zajímal proč chybí . Prozradíš odkud jsi?

[ Upraveno Wednesday 12 March 2008 - 18:20:44 ]

OB 2.0i CD X20SE kombi automat r. 12/96-momentálně jiný provozovatel
OA 2.0i C20NE+LPG kombi automat (za 10 let již třetí)-momentálně depozit
Citroen Xantia 2.1 TD r.1998 - pracovní auto
VW Transporter 2.4D Bus r.12/97
Suza VZ 800 Marauder r. 2000 na léto pro volnost pohybu.
maroš
Thursday 13 March 2008 - 11:02:51 Citovat
Host
Vedle sedačky ho mám vyražený, ale ten štítek nemám. Neprošel jsem kvůli tomu štítku jinak VIN je v pořádku.
ýbrc
Thursday 13 March 2008 - 11:08:08 Citovat
Host
maroš napsal ...

Vedle sedačky ho mám vyražený, ale ten štítek nemám. Neprošel jsem kvůli tomu štítku jinak VIN je v pořádku.


já když dovezl vectru tak sem na evidenčce ukazoval právě na ten štítek co ti chybí ,ale ten technika vubec nezajímal chtěl vidět ten co je v podlaze vedle sedadla
maroš
Thursday 13 March 2008 - 11:44:13 Citovat
Host
Tak vás do toho zasvětím pořádně.Auto jsem koupil před 2 měsíci v Brně.Bylo určené na opravu.Závady-nefunkční klima,netěsnost palivové soustavy-u vstřikovačů tekl benzín proudem.Viděl jsem to jako dobrý kup za zajímavou cenu.Jinak je to Opel Vectra Caravan 2.0 16v černá barva.Možná někdo to auto znáte.Vstřikovače jsem přetěsnil(ptal jsem se tady na foru)motor jede bez potíží,dál jsem udělal komplet nové brzdy a pár kosmetických úprav,klima je podle mě funkční ale to chci řešit až bude tepleji.včera jsem to auto chtěl konečně přepsat ale objevil se zádrhel s tou evidenčkou.Pocházím z okr. Znojmo, na evidenčce jsem byl zde STK Znojmo(areál ČASu).V protokolu mám napsané, že vozidlo z hlediska evidenční kontroly nevyhovuje(103-chybí výr.štítek vozidla, dále VIN vyraženo náhradní technologií-záznam v TP).VIN je u sedačky vyrezlý ale ostrým zrakem je čitelný přesto je znovu vyražen v motorovém prostoru.Obě čísla sedí dle TP.Původního majitele se mi zatím nepodařilo kontaktovat.Tak a co ted,když nemám ten štítek?
Robas
Thursday 13 March 2008 - 13:54:07 Citovat
Robas
Uživatel #1077
Registrován: Wednesday 11 April 2007 - 03:02:26
Příspěvků: 363
ýbrc: to je naprosto standartní postup .

maroš: vyražení VINU napravo na hrncu tlumiče není závada, pokud je to zapsáno v TP a OTP. Já to tak mám taky a dokonce mi bylo řečeno, že mám štítek oddělat, takže ho tam taky nemám. Jak jsem psal už včera, jedná se o individuální posouzení ze strany STK.
Takže máš tyto možnosti:
a) jet se hádat tam kdes byl, že chybějící štítek není závada, ale bude to asi marný boj ^au .
b) zkusit se zeptat na jiné STK jestli Ti evidenčku udělají, když štítek chybí.
c) nejsi zase až tak daleko od Brna a já příští středu jedu s dovozem a ve čtvrtek se svou babičkou Omegou, tak můžeš jet se mnou. V tom případě mi ale pošli na mail svoje tel. číslo.
Ještě se mrkni, do kdy máš platnou STK a emise, jestli už by nebylo lepší to udělat komplet, protože u Vás, pokud si u Opla nepožádáš o vydání nového štítku, opět při STK narazíš.

Když se podíváš na kód 103, tak se hovoří o výrobním čísle podvozku a ne o štítku výrobního čísla podvozku.
Odkaz
A výrobní číslo podvozku máš obnoveno náhradní technologií se zápisem v TP.

[ Upraveno Thursday 13 March 2008 - 14:46:08 ]

OB 2.0i CD X20SE kombi automat r. 12/96-momentálně jiný provozovatel
OA 2.0i C20NE+LPG kombi automat (za 10 let již třetí)-momentálně depozit
Citroen Xantia 2.1 TD r.1998 - pracovní auto
VW Transporter 2.4D Bus r.12/97
Suza VZ 800 Marauder r. 2000 na léto pro volnost pohybu.
qpc
Thursday 13 March 2008 - 15:30:36 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
Robas napsal ...

Marťas: to máš pravdu, ovšem z vlastní zkušenosti vím, že některé STK klasifikují chybějící štítek jako závadu lehkou, některé ovšem jako závadu vážnou a posílají na zastoupení značky, aby si tam lidi požádali o vydání nového štítku (např. po havárii). Ale tohle nebude asi jeho případ, tady bude závada v hlavě technika ^au


mě na evidenčce u jednoho auta řekli,at si uříznu kus hliníkového plechu a raznicema so štítek vyrazim.. __;


Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


stk
Friday 14 March 2008 - 12:50:56 Citovat
Host
Ale vůbec nic se neděje. S tímto protokolem a s dalšími potřebnými doklady se dostavíš na registrační místo a tam ti do další poznámek bude vyznačeno že chybí štítek a normálně ti vozidlo zaregistrují.
Robas
Sunday 16 March 2008 - 14:46:14 Citovat
Robas
Uživatel #1077
Registrován: Wednesday 11 April 2007 - 03:02:26
Příspěvků: 363
stk napsal ...

Ale vůbec nic se neděje. S tímto protokolem a s dalšími potřebnými doklady se dostavíš na registrační místo a tam ti do další poznámek bude vyznačeno že chybí štítek a normálně ti vozidlo zaregistrují.


A na tomhle moudru jsi byl kde?
Pokud vozidlo nesplní podmínky evidenční kontroly, tak ho nepřepíší, od toho se ta evidenčka dělá :_:n

OB 2.0i CD X20SE kombi automat r. 12/96-momentálně jiný provozovatel
OA 2.0i C20NE+LPG kombi automat (za 10 let již třetí)-momentálně depozit
Citroen Xantia 2.1 TD r.1998 - pracovní auto
VW Transporter 2.4D Bus r.12/97
Suza VZ 800 Marauder r. 2000 na léto pro volnost pohybu.
Anonymní
Sunday 16 March 2008 - 15:40:33 Citovat
Host
Robas napsal ...

stk napsal ...

Ale vůbec nic se neděje. S tímto protokolem a s dalšími potřebnými doklady se dostavíš na registrační místo a tam ti do další poznámek bude vyznačeno že chybí štítek a normálně ti vozidlo zaregistrují.


A na tomhle moudru jsi byl kde?
Pokud vozidlo nesplní podmínky evidenční kontroly, tak ho nepřepíší, od toho se ta evidenčka dělá :_:n


Možná tak u vás v Brně, kde občas debílkové chtějí třeba ověřenou plnou moc či jiné inteligentní nesmysly. Dej si dotaz na metodický pokyn vydaný MD k identifikaci vozidel a pak něco povídej
Martas
Sunday 16 March 2008 - 17:17:26 Citovat
Host
Anonymní napsal ...

Ale vůbec nic se neděje. S tímto protokolem a s dalšími potřebnými doklady se dostavíš na registrační místo a tam ti do další poznámek bude vyznačeno že chybí štítek a normálně ti vozidlo zaregistrují.

Možná tak u vás v Brně, kde občas debílkové chtějí třeba ověřenou plnou moc či jiné inteligentní nesmysly. Dej si dotaz na metodický pokyn vydaný MD k identifikaci vozidel a pak něco povídej



Tvuj postup by fungoval, pokud by tou evidenckou prosel s vyhradou (poznamkou), ze nema stitek, ale jestlize mu to napsali do vaznych zavad tak to neprosel, takze nez zacnes zase placat nesmysly, tak si napred precti co on napsal.

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2] 3 4 5  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1757 sec,0.1396 z toho dotazů.