• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra ostatní
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
výrobní číslo karoserie
Přejít na stranu  1 2 [3] 4 5
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
stk
Monday 17 March 2008 - 17:08:33 Citovat
Host
No jasně, dovozci vraků tomu rozumí. Tak si hošánci raději sežeňte metodický pokyn MD a po jeho přečtení si plácejte játra vy a pak se tady můžete i veřejně omluvit, ale pochybuji, že to dovedete.
JOB
Monday 17 March 2008 - 17:15:16 Citovat
Uživatel #447
Registrován: Tuesday 01 November 2005 - 20:31:16
Příspěvků: 3695
stk napsal ...

No jasně, dovozci vraků tomu rozumí. Tak si hošánci raději sežeňte metodický pokyn MD a po jeho přečtení si plácejte játra vy a pak se tady můžete i veřejně omluvit, ale pochybuji, že to dovedete.


Jenže tady je úplně jedno co je psaný v metodickém pokynu když každej úřad je stát ve státě. Tady se hovoří o zkušenostech jak to chodí a né jak by to chodit mělo .

Pozor ! - Občas trochu kecam !!(a)
Opel Omega C Caravan X25TD - manual 01´
Fiat Scudo 1,9 D 96´
ARO M-461 76´

Martas
Monday 17 March 2008 - 17:20:52 Citovat
Host
stk napsal ...

No jasně, dovozci vraků tomu rozumí. Tak si hošánci raději sežeňte metodický pokyn MD a po jeho přečtení si plácejte játra vy a pak se tady můžete i veřejně omluvit, ale pochybuji, že to dovedete.


Tady je jasne dany fakt, ze ho kvuli chybejicimu stitku vyhodili a pta se co ma delat, takovyhle rady ze to tak bejt nema mu jsou nanic.
stk
Monday 17 March 2008 - 18:48:45 Citovat
Host
On ho někdo odněkud vyhodil? Ze jsem si nevšim, že by to někde napsal. Má pouze zápis, z jakého důvodu je vozidlo z hlediska EK nevyhovující. Byl snad tazatel na příslušném registračním místě? Nebyl. Takže jediná rada je ta, co jsem už napsat pár stránek nazpět - dojít na registrační místo, předložit všechny potřebné doklady a počkat, až úředník do poznámek zapíše, že mimo náhradního způsobu vyražení VIN chybí štítek. Toť vše chlapci. Takže milí dovozci vraků, učte se, ať pak neradí bludy.
Lhex
Monday 17 March 2008 - 19:04:39 Citovat
Host
vypadá to sice nelogicky... např.:
"Co to je evidenční kontrola
Evidenční kontrola vozidla je kontrola vozidla prováděná stanicí technické kontroly spočívající v porovnání údajů uvedených v technickém průkazu vozidla a v osvědčení o registraci vozidla nebo v osvědčení o technické způsobilosti vozidla, pokud se jedná o vozidlo, které nepodléhá registraci, se skutečnými údaji a stavem vozidla."" TEDA VŮBEC NEMUSÍ VIDET VOZIDLO??

jako celá ta stránka, no chce si přečíst... Odkaz
JOB
Monday 17 March 2008 - 19:13:10 Citovat
Uživatel #447
Registrován: Tuesday 01 November 2005 - 20:31:16
Příspěvků: 3695
stk napsal ...

On ho někdo odněkud vyhodil? Ze jsem si nevšim, že by to někde napsal. Má pouze zápis, z jakého důvodu je vozidlo z hlediska EK nevyhovující. Byl snad tazatel na příslušném registračním místě? Nebyl. Takže jediná rada je ta, co jsem už napsat pár stránek nazpět - dojít na registrační místo, předložit všechny potřebné doklady a počkat, až úředník do poznámek zapíše, že mimo náhradního způsobu vyražení VIN chybí štítek. Toť vše chlapci. Takže milí dovozci vraků, učte se, ať pak neradí bludy.


Ty mi připomínáš mojeho souseda,ten si taky myslí že když má na něco v tomhle státě nárok ,tak že to dostane a pak se strašně rozčiluje,když zjistí že realita je jiná
Když narazíš na úředního blbce tak můžeš mít lester plnou tašku a přes jeho rozhodnutí nejede vlak. Speciálně co se týče evidence vozidel tak platí "jinej kraj-jinej mrav "


Pozor ! - Občas trochu kecam !!(a)
Opel Omega C Caravan X25TD - manual 01´
Fiat Scudo 1,9 D 96´
ARO M-461 76´

Martas
Monday 17 March 2008 - 19:52:58 Citovat
Host
stk napsal ...

On ho někdo odněkud vyhodil? Ze jsem si nevšim, že by to někde napsal.


Puvodni prispevek :

Zdar, dneska jsem byl na evidenční kontrole a neprošel jsem. Podle technika nemam na autě štítek s výrobním číslem karoserie.má obsahovat evropskou homologaci, váhy atd. má být umístěn na sloupku u spolujezdce.Jediný štítek který mám na autě je na přední stěně u chladiče. moc se mi to nezdá, má pravdu ?

Uznavam ze mezi neprosel jsem a vyhodili me muze byt rozdil, ale dle me je to totez.
maroš
Monday 17 March 2008 - 20:13:29 Citovat
Host
Zdar borci,zítra to jdu zkusit jinam.Jak to nevyjde kontaktuju Robase.
stk
Monday 17 March 2008 - 21:06:13 Citovat
Host
Martas napsal ...

stk napsal ...

On ho někdo odněkud vyhodil? Ze jsem si nevšim, že by to někde napsal.


Puvodni prispevek :

Zdar, dneska jsem byl na evidenční kontrole a neprošel jsem. Podle technika nemam na autě štítek s výrobním číslem karoserie.má obsahovat evropskou homologaci, váhy atd. má být umístěn na sloupku u spolujezdce.Jediný štítek který mám na autě je na přední stěně u chladiče. moc se mi to nezdá, má pravdu ?

Uznavam ze mezi neprosel jsem a vyhodili me muze byt rozdil, ale dle me je to totez.


Nezahrávej to do autu, prostě nevíš která bije. Tady nikdo nikoho nevyhodil odnikud a ani nějaké tvrzení "dneska jsem byl na evidenční kontrole a neprošel jsem.." neznamená vůbec nic. Je to jen slovní obrat člověka, který tomu nerozumí. Jediný výsledek je zápis v protokolu o EK a to je vše. Všichni si tady myslíte, že to má nějaký vliv, ale na co? Na funkci rostlináře? Možná to je asi tak vše. Takže autorovi doporučuji to, co jsem už několikrát napsal - jít na registrační místo a udělat to, co je výše popsáno.
Martas
Monday 17 March 2008 - 21:12:31 Citovat
Host
Aha uz rozumim, podle tebe je dotycny natolik neinteligentni (timto se mu omlouvam), ze si to spatne vylozil a na zaklade dle tebe nicotne poznamky usoudil, ze evidencni kontrola dopadla negativne a ze tedy jak rika on neprosel, ale nic se nedeje a muze to jit prihlasit i bez toho ... Jen se pak nabizi proc tedy tato instituce vubec existuje.

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 2 [3] 4 5  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1391 sec,0.1050 z toho dotazů.