• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega ostatní v
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Jdu koupit Omegu B Caravan 2.0 8V nebo 16V, na co dát pozor?
Přejít na stranu  1 2 3 4 5 [6]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
JardaB
Friday 06 August 2010 - 16:27:44 Citovat
Uživatel #365
Registrován: Monday 02 May 2005 - 22:27:36
Příspěvků: 4020
A kolik chces za to vlastne dat? Jednu docela slusnou (tzn. bez zavad krome detailu bez vlivu na funkci) inzeruju uz pul roku kolem 30tKc a presto, ze je to skoro nejlevnejsi kousek v inzerci (krome zborenin) tak bez odezvy...

Twingo II, 43 kW, pro takove to jezdeni kolem komina
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Fikus 1.6Ti
ZdeněkH
Saturday 07 August 2010 - 12:24:31 Citovat
Host
mates: Nejde o to dělat machra, ale pohodlí, velikost a podobně. Machrování na to jsou snad jiná auta než omega Beru i automat. Hodně oprav jsem schopen si udělat sám samozřejmě jsou věci kdy člověk musí do servisu či za člověkem co má potřebné vybavení např. diagnostika.

JardaB: No rozpočet je představa 30t

Cena mi přijde vzhledem ke stáří a dalším věcem ok. Jako v úvahu připadá i třeba nějaké to starší mondeo. Uvažoval jsem i nad Vectrou. Za tuhle cenu se podle mě dá koupit občas zajímavé auta teď mám xantii 1.8 cena 13t s novýma gumama a bez vad jenže na tomhle autě mi vadí výbava a prostornost. Předtím jsem měl Lancii Kappu 2,4TDS a kdyby mě nenabourala jedna kráva tak jsem s ní spokojen. Cena Lancie byla 28t před dvouma rokama a sloužila v pohodě.
Většinou projíždím weby jako sauto, tipcars, otomoto a aukro. Webů je plno takže zatím spíš jen tak projíždím a jen když mě něco zaujme zkoumám dál i když většinou jsou to hrozné vraky už od pohledu a nebo ty inzeráty jsou tak staré, že vzhled je už někde jinde. Takhle jsem například našel přímo v Brně omegu 2,5TD kombi s cenou 22t podle fotek ok no tak jsem tam jel kouknout no a výsledek? Fujtajbl. Auto zjevně stojí nějaký pátek takže zašlé, rez, vyfouklá kola, orvané lišty brrr.
Ještě se trochu vrátím proč omegu a ne jiné auto. Odpovídám a proč ne. Měl jsem vícero aut s divnou pověstí no tak chci zkusit tohle
JOB
Saturday 07 August 2010 - 20:27:10 Citovat
Uživatel #447
Registrován: Tuesday 01 November 2005 - 20:31:16
Příspěvků: 3695
Musím tě upozornit že když si koupíš Omegu tak to má jedno veliké úskalí do budoucna. Blbě se z ní totiž přesedá do jiného auta. Když porovnáš výbavu, prostor, pořizovací cenu a cenu ND tak se blbě hledá náhrada. Vím co píšu zrovna jsem tohle dořešil po té co se moje Omega stala obětí nehody. Vyřešil jsem to koupí opět Omegy ale příště už nevým.

Pozor ! - Občas trochu kecam !!(a)
Opel Omega C Caravan X25TD - manual 01´
Fiat Scudo 1,9 D 96´
ARO M-461 76´

JardaB
Saturday 07 August 2010 - 22:52:05 Citovat
Uživatel #365
Registrován: Monday 02 May 2005 - 22:27:36
Příspěvků: 4020
Kdybys nemohl nic najit nebo pro srovnani, je to tady Odkaz , inzeruju to spis ze cviku, nejak je mi jedno jestli se proda. Ale dalo by se nejak domluvit (mam jeste jednu a potrebuju penize na instalaci LPG, nebo bude stat furt...) Ta inzerovana normalne denne jezdi.

Twingo II, 43 kW, pro takove to jezdeni kolem komina
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Fikus 1.6Ti
ZdeněkH
Saturday 07 August 2010 - 23:13:24 Citovat
Host
JOB: V tom s tebou souhlasím jak si člověk zvykne na určité pohodlí tak to jde blbě sednout do něčeho jiného. Vidím to sám na sobě Lancia Kappa ohromný pohodlný sedan s velkým motorem a vše v elektrice a najednou sedím pomalu v holobytu jménem Citroen Xantia. Jelikož jsem ale poznal, že Lancia má určité problémy chci zkusit jiné velké auto.

JardaB: Díky za odkaz kouknu na to a prozkoumám fotky atd. Jen dotaz k těm problémům co tam píšeš tak věřím, že víš o co asi jde tak by mě zajímalo jsou to opravitelné problémy které nepřevýší cenu auta? To lpg je sice výhodou, ale u sedanu je tím asi totálně zabitá variabilita auta ne? O kolik se asi zmenší kufr? Počítám, že nádrž je klasicky za zadníma sedačkama. A odkud přesněji jsi? Mimochodem téma s repasí automatu jsem četl kde jsi popisoval co a jak. Nevím zda bych si troufl do repase automatu sám.

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 2 3 4 5 [6]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2020 sec,0.1505 z toho dotazů.