• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega ostatní v
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
vraceni auta po prodeji
Přejít na stranu  1 2 [3]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
podvedený
Tuesday 26 August 2008 - 20:43:56
Host
Jo a ještě když jsi tak chytrý Bomega auto jsi prodaval a podepsal Ty A né tvoje přítelkyně jak je na smlouě,ja jsem tam byl z manželkou,já svědka mám,a ty??? ASI NEEE???
JOB
Tuesday 26 August 2008 - 20:49:37
Uživatel #447
Registrován: Tuesday 01 November 2005 - 20:31:16
Příspěvků: 3695
Anonymní napsal ...


Jak piše Bomega že mi prodal omegu a seznamil mě z jejím stavem tak LŽE.Kupoval jsem poprvé omegu a tak mě pěkně obelhal,auto leží 3cm nad silnicí vše unavené,než jsem dojel domu tak se propadl strop,čalounění,výfuk zhnilý na maděru,plasty tam drží silou vule,centrál a zadní rolo nefunguje,a samozdřejmě mi nafotil jeden podběh zkorodovaný a opadavá lak na zad.blatnících,tlumiče taky po smrti.ATD.Tak počkám až mi pošle techničák a pěkně mu ta vrátím jak se má podle stanovenych regulí,když je chytrý a mele že nemám na nic nárok.Čágo.


Sorry ,ale to co popisuješ si snad musel vidět když sis auto prohlížel. __; A jestli je to tvé opravdu prní auto tak proč sis nevzal někoho zkušenějšího sebou ? Bohužel opravdu nemáš téměř žádnou šanci spor vyhrát,neboť to jsou všechno věci spotřebního charakteru a navíc zcela zjevné. takže zvaž co uděláš.

To auto neznám , ale kdyby vypadalo jak říkáš tak ho nekoupíš.Chleba si taky nekoupíš když bude tvrdej a plesnivej.

Pozor ! - Občas trochu kecam !!(a)
Opel Omega C Caravan X25TD - manual 01´
Fiat Scudo 1,9 D 96´
ARO M-461 76´

Martas
Tuesday 26 August 2008 - 20:56:37
Host
Tak presne tohle se dalo cekat, jeden tvrdi ze auto je takovy, druhej ze makovy, i kdyz rozdil mezi jednou stranou udavanym perfektnim stavem (coz je u vic nez 10 let staryho auta vetsinou utopie), tak totalnim vrakem udavanym stranou druhou je prece jen velky rozdil.
Nicmene mu tu nikdo z nas to auto nezname, nikdo nedokazeme poradit.

Muj nazor ze at je to auto jaky chce tak zejmena kupujici pokud se v autech nevyzna se mel podle toho zaridit (treba vzit si s sebou nekoho kdo se v nich vyzna) a ne jeden den koupit skvely auto a druhej den (zcela jiste pote co mu to nejaky "odbornik" prohlednul a urcil za vrak byt se muze jednat o bezny stav takhle sttareho auta) si to rozmyslel.

Zrovna tak jsme nikdo necetli kupni smlouvu a uz vubec nebyli u porodeje.

Bohuzel je to na Vas dvou, nikdo tady ani jedne strane tezko pomuze.
JardaB
Tuesday 26 August 2008 - 21:05:55
Uživatel #365
Registrován: Monday 02 May 2005 - 22:27:36
Příspěvků: 4020
To jsou veci....
To co popisuje neni vrak, to je neco vic a tomu neverim
Vrak mam ja, sedi to 10cm nad silnici a da se s tim v pohode jezdit

Twingo II, 43 kW, pro takove to jezdeni kolem komina
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Fikus 1.6Ti
Robas
Tuesday 26 August 2008 - 21:06:11
Robas
Uživatel #1077
Registrován: Wednesday 11 April 2007 - 03:02:26
Příspěvků: 363
Anonymní napsal ...


Jak piše Bomega že mi prodal omegu a seznamil mě z jejím stavem tak LŽE.Kupoval jsem poprvé omegu a tak mě pěkně obelhal,auto leží 3cm nad silnicí vše unavené,než jsem dojel domu tak se propadl strop,čalounění,výfuk zhnilý na maděru,plasty tam drží silou vule,centrál a zadní rolo nefunguje,a samozdřejmě mi nafotil jeden podběh zkorodovaný a opadavá lak na zad.blatnících,tlumiče taky po smrti.ATD.Tak počkám až mi pošle techničák a pěkně mu ta vrátím jak se má podle stanovenych regulí,když je chytrý a mele že nemám na nic nárok.Čágo.


V tomhle Vás omlouvá pouze deset dioptrií a více, že jste vůbec takovýhle auto převzal a zaplatil.... :_:n
Netřeba asi další komentář ?:!:


OB 2.0i CD X20SE kombi automat r. 12/96-momentálně jiný provozovatel
OA 2.0i C20NE+LPG kombi automat (za 10 let již třetí)-momentálně depozit
Citroen Xantia 2.1 TD r.1998 - pracovní auto
VW Transporter 2.4D Bus r.12/97
Suza VZ 800 Marauder r. 2000 na léto pro volnost pohybu.
Bomega
Tuesday 26 August 2008 - 21:40:48
Host
ja uz nemam slov-tak ze nejde roletka zadniho okna sem panovi rikal,zustala proste nahore a ne a ne dolu,tapicirunk na strope byl uprostred troch provesen,ale urcite mu nespadl na hlavu atd atd,tlumice jsou na milion procent novy,kupoval jsem je cca pred 3mesicama,znacka gabriel,tak nevim co to je za reci.misto aby byl rad,ze to nejdrazsi na aute nemusi delat-rozvody,brzdy,veskera gufera atd,tak vidi par malickosti ktere si opravi kazdy doma sam za par stovek,tak takto vyvadi.ja ted koupil omegu c a po tydnu me s ni jde hlava kolem-po ctyrech dnech mi odesla zapalovaci civka,vcera mi zacala valit voda z toho trojcestniku na topeni a jeste se mi vysypaly desky a rucni brzda,musim to dat do cajku a taky nevolam majiteli a nepozaduju penize,proste jsem to koupil,nikdo mi to nenutil,tak co.mejte se.
freez
Wednesday 27 August 2008 - 06:38:28
Meriva MPV Enjoy Red Magma edition
Uživatel #316
Registrován: Sunday 13 March 2005 - 13:00:24
Příspěvků: 1620
Jelikož se nám vlákno ubírá směrem osobního sporu dvou lidí, dovolím si ho uzamknout. Poradit v tomto případě lze už jen těžko. Pánové si jistě toto vyřeší mezi sebou.

Meriva MPV 2008 Z14XEP I Londýn I Paříž I Dovolená I Merivaclub
Přejít na stranu  1 2 [3]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2126 sec,0.1559 z toho dotazů.