• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra ostatní
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
jak jede 2,5 v6 ?
Přejít na stranu  1 2 [3] 4 5 6
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
feek
Monday 17 November 2008 - 22:43:21 Citovat
Host

[/quote1226946230]
No asi jsi měl štěstí ,ale znám minimálně tři auta 2,2 DTi která stojej kvůli čerpadlu. 2,5 a 2,6 jsou snad stejný ,akorát ten novější je snad jednoduší,tudíš spolehlivější.
[/quote1226956641]


no jasne, stat se to muze..turbo i cerpadlo jsou drahe soucastky. na druhou stranu zbytek je zas celkem ok, no ne? kamarad zas utopil mraky penez v omeze s mv6, takze se na to divam trochu s nadhledem a doufam ze budu mit zase stesti.
vrgadaa.. omegu A s 3.0 dualram jsem ridil a je to parada, jela mnohem lip nez ta kamaradova mv6 - jestli teda nebyla zrovna nejak nemocna
vrgadaa
Tuesday 18 November 2008 - 10:27:21 Citovat
Host
vykon je navykovej, sveho casu jsem soucasne jezdil jak 2,5i V6 125kW tak dualramem v kombiku (verze se snizenym vykonem 147kW) a prijemna jizda byla s obojim (kdyz to teda jezdilo), beckova byla takove prijemne letadlo tiche, nic nikde nevrzalo, kdezto ten pplnolety strep ruzne hrkal a skripel, ale za to se mu ochotneji protacely kola a se samosvornym diferencialem je vetsi zabava nez s protiprokluzem. Polde mne je ackova o neoc lehci a vykon o neco vetsi-takze vetsi vykony tak nejak z principu. Bohuzel ted nejsem pri penezich, ale jinak bych si asi nenechal ujit stejny motor v senatoru v uprave irmscher 200kW v manualu:-)
feek
Tuesday 18 November 2008 - 15:35:25 Citovat
Host
vrgadaa napsal ...

vykon je navykovej, sveho casu jsem soucasne jezdil jak 2,5i V6 125kW tak dualramem v kombiku (verze se snizenym vykonem 147kW) a prijemna jizda byla s obojim (kdyz to teda jezdilo), beckova byla takove prijemne letadlo tiche, nic nikde nevrzalo, kdezto ten pplnolety strep ruzne hrkal a skripel, ale za to se mu ochotneji protacely kola a se samosvornym diferencialem je vetsi zabava nez s protiprokluzem. Polde mne je ackova o neoc lehci a vykon o neco vetsi-takze vetsi vykony tak nejak z principu. Bohuzel ted nejsem pri penezich, ale jinak bych si asi nenechal ujit stejny motor v senatoru v uprave irmscher 200kW v manualu:-)



vrgadaa a neni tohle tvoje video? )

Odkaz
Cesťák
Tuesday 18 November 2008 - 21:22:26 Citovat
Uživatel #1134
Registrován: Thursday 24 May 2007 - 20:04:31
Příspěvků: 362
@FREEZ:
Tady o rypáka člověk neškrtne, kdyby šel do Prahy pěšky.
Jinak:
Toho místa je tam opravdu málo, ale nákup jsem konzultoval se svým mechošem a zavázal se ke spolupráci, tak už nemůže couvnout, ale nevypadá, že se toho bojí. Ale když otevřu haupnu, tak se chlapům lesknou oči. Ten motor je všude.
Rozvoďák je tam řemen a už mě to brzo čeká, svody jsou zatím původní, najeto 115000 a zatím OK.
Suhlasím s tvrzením, že u tohoto auta je víc důležitý dobrý výběr, než u jiného typu. Opravy jsou tu skutečně dražší, ale stojí mi to za to. Rozhodoval jsem se právě mezi 2,2 dehtem a tímto a nelituji. U dehtu jsem se bál o čerpadlo, nevím, jestli oprávněně.

Jedu za tebou chvíli a už mě dlouho ...

Vectra B Sedan Elegance Y26SE

Vectra C Karavan Cosmo Z30DT

Martas
Tuesday 18 November 2008 - 22:33:32 Citovat
Host
Cesťák napsal ...

@FREEZ:
Tady o rypáka člověk neškrtne, kdyby šel do Prahy pěšky.


A najednou to neni sranda co ?

On je asi holt rozdil, jestli si tu srandu nekdo dela z tebe, nebo treba ty z McJohnovy omegy kdyz ti ochotne zprostredkoval koupi dilu a tys tu vtipkoval na jeho ucet, coz krome tebe nikdo jako vtip nebral.
Cesťák
Tuesday 18 November 2008 - 23:21:12 Citovat
Uživatel #1134
Registrován: Thursday 24 May 2007 - 20:04:31
Příspěvků: 362
To martas:
Tobě musel někdo v dětství hodně ublížit. Nevynecháš jedinou příležitost jak se po někom povozit. Jsi malej a tlustej? Nebo velkej a hubenej? Nebo máš jinej mindrák?
Pro upřesnění:
Právě proto, že jsem to bral jako srandu, jsem na to reagoval. A to poznámkou, která nemůže být brána jinak, než legračně.
A co se týče připomínky k omeze, tak samozřejmě taky sranda a jedinej, kdo se ozval jsi ty. A jestli ten prodej nárazníku byla laskavost pro mne, tak to sory. Ale možná se nechám poučit a začnu svým zákaznímům tvrdit, že tím, že jim něco prodám, jim vlastně dělám laskavost. Ale ne, nenechám, to bych zkrachoval a začal bych plivat jedovatý sliny po forech na netu. Takže zůstanu dál jakej jsem. Za slušnost poděkuju a blbce pošlu tam, kam patří.

Jedu za tebou chvíli a už mě dlouho ...

Vectra B Sedan Elegance Y26SE

Vectra C Karavan Cosmo Z30DT

vrgadaa
Wednesday 19 November 2008 - 09:38:06 Citovat
Host
ja uz jsem starnouci paprda, takze takova videa urcite ne, ale inspirovalo mne to, dejte na youtube.com heslo opel omega, ci nejake tachovideo a mezi omegama se najde i nejaky jizdni projev V6-jedou. No a nasel jsem tam pri te prilezitosti i nejakÿho fandu¨, ktery hodne dukladne provedl sborku OMEga seNATOR tzv omenator, ma tam myslim 4 videa a stoji za to
mates
Wednesday 19 November 2008 - 10:41:53 Citovat
mates
Uživatel #39
Registrován: Sunday 09 November 2003 - 15:22:30
Příspěvků: 1953
Cesťák: prosím minimalizovat výpady vůči jiným členům, jinak budu muset vlákno promáznout. Vše se dá vysvětlit v klidu. (ner!
Jen připomínám, že název vlákna je jak jede 2,5 V6?

Lexus RX 350
Honda Crosstourer
Lhex
Wednesday 19 November 2008 - 12:08:22 Citovat
Host
já myslím, že mázání příspěvků je škoda, na to jaká je to náramná legrace...
to Cestak: kazdej je nejakej, naštěstí to tady není seznamka.. : a divim se, že tě ten parádně trefenej EXIT !!(a) ještě stále rozčiluje!!
Tomin
Wednesday 19 November 2008 - 12:50:47 Citovat
Host
Takze si taky prisadim:

V6 bych bral jen v Omeze. Kdykoliv na ni neco delam, mam odrene ruce
Ve Vectre uz je to fakt o zivot.

Jak to jede ? Po okrskach s provozem jezdim rozumne, takze 5 a nechat ji tahat. Naproste ticho. Kdyz nekoho vezu a nezna Omegu, je vyrizenej z ticha. Kdyz jim pak jeste reknu ze mam trochu prasklej vyfuk ...
Na dalnici kdyz je volno a chces jet, musi se tocit. Prepinani klapek v sani je opravdu citit.
Hodne malo kdy jedu na podlahu. 200 kdykoliv. Nemam potrebu kupovat 3.0.
Spotreba - dlouhodobe jsem jezdil 9.2 - 9.3, ale ted se asi porouci jedna lambda a pc mi furt pise 10.0.
Nevim jak ve Vecine, ale Ome ma dost dlouhe rychlosti. 2ka pres 100, 3ka jede 150/hod.

Servis - zatim klasika: ventilova vika, zaslepeni EGR (10 min.prace), rozvody (jedine na co je pohodovy pristup). Cisteni krokare na rizeni volnobehu. Musim zatukat.

Co me se..e: kdyz je pod nulou, ECU pana Bosche tam reguluje "volnobeh" na 3000 ot./min. Sice jen par desitek sek., ale kdyz s tim prijedes na krizovatku, tak si vsichni mysli ze jses zajic co se uci jezdit.

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 2 [3] 4 5 6  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1718 sec,0.1281 z toho dotazů.