• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra ostatní
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
jak jede 2,5 v6 ?
Přejít na stranu  1 2 3 4 5 [6]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Perunwit
Friday 10 April 2009 - 13:00:03 Citovat
Host
Vrgadaa: jen si tady z nudy pročítam při konci páteční šichty diskusi o V6, pokyvuju hlavou a nedalo mi to, musel jsem sem nadatlovat že velice souhlasim s touto Tvojí větou:
"... proste mam takovy zvraceny vkus na relativne jednoducha a dostatecne vykonna auta nejlepe v kombiku...".

TO je přesně muj případ a já si navíc myslim že v kontextu doby byla VeA i OA stejně hezké jako v pozdější době jejich následníci. Senator je úžasný auto, ještě když mi bylo kolem 13ti let, tátův kamarád (vozil díly od MATTIG nebo jak se to jmenovalo) nám ho nabízel... my tehdy jezdili celá rodina v Šadillaku 120 a Senator pro mě byl jako kosmická loď... a už jí i zůstal. To auto má u mě obrovskej respekt, se 3.0 bych se někdy moc chtěl svízt. A už přestávám spamovat .


vrgadaa napsal ...

Vsak ja vim, ja jen tak frflam. A zapomnel jsem na nakupni tasku-Corsu, znami bezdetni manzele si ji koupili (tu starou) jako novy auto, svedli obhajovaci bitvu s kolegy, ze je to podle technicaku vetsi nez felicie (stalo to +/- stejne) a objezdili s tim postupne celou Evropu naprosto bez problemu. JO a beckova karsoerie omegy, ci vectry je mnohem hezci nez ackova, to zas jo:-)
...
A jinak i u ostatnich automobilek se mi libi spise starsi auta, starsi rady bavoraku, subaru legacy, peugeot 405, audi 100 ...proste mam takovy zvraceny vkus na relativne jednoducha a dostatecne vykonna auta nejlepe v kombiku. Mozna jsem mel zkusit i jine znacky, ale za tech 12 let uz tak nejak vim, co od omeg mohu cekat a jine auta zas budou mit jinaci muchy.
...
Ale jinak chapu, ze optimalni auta dela u nas asi Kolin, levna, ekologicka s malou spotrebou a vyrobena pravdepodobne s planovanou zivotnosti za rozumnou cenu, takze si jich postupne muzete koupit nekolik, hned jak bude inovovan drzak na napoje a tvar svetlometu:-)
....
Ale jsem strasen rad, ze opel opustil ty smutny podivny pseudohranaty tvary a vratl se k prijemnym oblinkam. Opel insignia je moc pekny auto. Treba si ho v pozehnaem veku ojete opet koupim a budu dela klobouka

feek
Tuesday 21 April 2009 - 22:41:04 Citovat
Host
abych to pratele ukoncil taky tak trochu z nudy brouzdam a koukam co noveho u opla..vydrzel sem bez auta nejaky patek, posetril neco vic a udelal si jasno..tolik nejezdim, takze vyhralo auto pro radost ale prakticke..to 250ti konovy Saab v kombiku, proste Aero
Cesťák
Tuesday 21 April 2009 - 23:11:32 Citovat
Uživatel #1134
Registrován: Thursday 24 May 2007 - 20:04:31
Příspěvků: 362
Chvíli jsem s ním jezdil a dost mi vadilo, že v autě za milion ihned po koupi povrzávala palubka a vůbec se ozývaly různé pazvuky. Taky mi vadil hluk motoru, byla to však slabší motorizace.
Co však musím uznat je to, že je to bytelný auto. Řidič, co s ním teď jezdí si udělal výlet do botaniky a vyoral bokem první jarní brázdu i s pařezem. Vcelku s tím nic nebylo, ale mechoš, co to opravoval kňučel, že to nešlo vyklepat, jak má tlustý plechy a na dveře čekali snad 3 týdny.

Jedu za tebou chvíli a už mě dlouho ...

Vectra B Sedan Elegance Y26SE

Vectra C Karavan Cosmo Z30DT

vrgadaa
Wednesday 22 April 2009 - 09:14:03 Citovat
Host
ackova omega byla oproti senatorovi uz dost ustup ke spotrebce, takze jsou nadsenci, co bastli sentaor s omegou dohromady, preci jen senator nebyl v kombiku.
Odkaz
...
Jinak zadna omega uz nemela elektornicke nastavovani charakteristiky tlumicu, i kdyz alespon u nejvyssiho modelu zachovala automaticke udrzovani svetle vysky a samosvorny diferencial, ma tohle snad nejaky beckovy ci ceckovy kram:-)?
vrgadaa
Wednesday 22 April 2009 - 09:27:07 Citovat
Host
dost dobry tuning
Odkaz
feek
Wednesday 22 April 2009 - 11:32:17 Citovat
Host
mozna zalezi na roku vyroby? mam pomerne "novejsi", 2003jku, automat.. ma uz neco najeto ale po generalce a nevrze nikde nic navzdory sportovnimu podvozku a jizde po praze. co mi vadi je ovladani na volantu - ve vectre bylo o moc lepsi, tady se musi moc hejbat rukama taky postradam ovladani PC z packy u volantu a mozna i umisteni displeje by mohlo byt vic na ocich jako ve vectre..ale zas na druhou stranu jsou packy sou osazeny v saabu jinejma vychytavkama. posledni vec co je teda na hlavu je plato/kryt zavazadloveho prostoru, je tam naka skladaci silenost - ne roletka ani neco podobynho co ma vectra B - kdyz to vyndam tak se to nevejde na podlahu kufru ) ani na sirku ani na dylku , proste totalni nesmysl.. jinak spokojenost, zrychleni, sila, je to proste uz o tridu jinde

Cesťák napsal ...

Chvíli jsem s ním jezdil a dost mi vadilo, že v autě za milion ihned po koupi povrzávala palubka a vůbec se ozývaly různé pazvuky. Taky mi vadil hluk motoru, byla to však slabší motorizace.
Co však musím uznat je to, že je to bytelný auto. Řidič, co s ním teď jezdí si udělal výlet do botaniky a vyoral bokem první jarní brázdu i s pařezem. Vcelku s tím nic nebylo, ale mechoš, co to opravoval kňučel, že to nešlo vyklepat, jak má tlustý plechy a na dveře čekali snad 3 týdny.

qpc
Wednesday 22 April 2009 - 15:06:23 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
vrgadaa napsal ...

dost dobry tuning
Odkaz


Zajímavé,jen těch cca 800fotek,to je síla..


Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


vrgadaa
Wednesday 22 April 2009 - 23:00:29 Citovat
Host
pekny senator, porad se to da koupit
Odkaz
masie
Thursday 23 April 2009 - 12:43:33 Citovat
Host
Odpoved na vlakno :
motor 2.5 V6 jede dobre .Myslim ,ze je to benzinovy zaklad v takto tezkem aute. 4 valce jsou slabe ,ale pro nenarocne uzivatele dostacujici.

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 2 3 4 5 [6]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2875 sec,0.2391 z toho dotazů.