• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Corsa :: CORSA - COMBO :: Corsa - Combo motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Skubani ve vysokych otackach, kolisani v nizkych.. 1.6 16V X16XE z 95
Přejít na stranu  1 [2] 3 4 5 6
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
P.G.
Friday 26 August 2005 - 16:04:55 Citovat
Host
Tak uz sem doma. Tohle je vypis z te diagnostiky, ale moc chytrej z ni teda nejsem. Jestli to nekdo dokazete aspon trosku prelozit, tak pls helpnete.

13 - 02 sensor okruh prerusen
19 - filtr motoru kepani
33 - map senz. napeti velke
45 - 02 sensor mixture rich
47 - linearni poloha egr
71 - vys. nap. snim. tepl. nasavaneho vzduchu
84 - neni signal imobilizeru
93 - qdm. ctyrrad. modul rid. programu

a pak jeste ten nefunckni airbag

Myslite, ze to sou najake brutalni zavady, co by mely neco spolecnyho s tim, jak se ten motor chova?
freez
Friday 26 August 2005 - 16:15:18 Citovat
Meriva MPV Enjoy Red Magma edition
Uživatel #316
Registrován: Sunday 13 March 2005 - 13:00:24
Příspěvků: 1620
P.G.:No to to si piš že to má co společnýho s tím jak se ten motor chová ty bláho tam je snad v čudu ůplně všechno něco půjde možná vyčistit atd,ale některý věci asi budeš muset vyměnit no a o tom báglu ani nemluvě ,špatnej egr,ten snad půjde vyčistit a zaslepit,pak ta váha no tak ta je asi kántry a tu to chce vyměnit,imobilizer tak to je taky těžký může to bejt kravinka ,ale taky celá jednotka,pak to vypadá na diodovej můstek na altíku ,atd... no divim se že ještě jezdíš

Meriva MPV 2008 Z14XEP I Londýn I Paříž I Dovolená I Merivaclub
K_P
Friday 26 August 2005 - 17:59:31 Citovat
Host
Vzal jsem chytrou knížku a tak nějak jsem to přelouskal. Zkusím to sem napsat co jsem vyčet.

13-Lambda sonda-napětí se nemění
19-Induktivní impulsní čidlo-nesprávný signál o počtu otáček
33-Snímač tlaku v sacím potrubí-příliš vysoké napětí
45-Lambda sonda--výfukové plyny příliš bohaté
47-Lineární zpětný ventil výfukových plynů-poloha ventilů
71-Snímač teploty nasávaného vzduchu-příliš vysoké napětí
84-Imobilizér:špatný inicializační kód
93-Závada napájecího modulu

To je práce jak na kostele! _rendek
klubo
Saturday 27 August 2005 - 08:55:31 Citovat
Host
na to že ten tronda v tom inzerátu píše že motor je v cajku tak toho je dost, ale opravit se dá vše....
happy
Saturday 27 August 2005 - 13:53:01 Citovat
Host
vyměnit lambdu, vyměnit čidlo vačky/kliky, vyměnit čidlo teploty nasávaného vzduchu, zaslepit EGR, zbytek je elektrika a to chce odborníka. Ale tohle ,co jsem napsal, má zásadní vliv na jízdní vlastnosti. Žádná katastrofa, ale i s prací tě to vyjde tak na 5-8 tisíc. Asi jak kde.
K_P
Saturday 27 August 2005 - 15:38:16 Citovat
Host
Co vy tam v tej Plzni děláte? Jel jsem tam dnes směrem od nákupního centra Olympia směrem k vlakáči a u silnice stála na prodej Béčková Corsa za 30tkč měla zbořený předek i zadek.
P.G.
Saturday 27 August 2005 - 21:39:57 Citovat
Host
K_P napsal ...
Vzal jsem chytrou knížku a tak nějak jsem to přelouskal. Zkusím to sem napsat co jsem vyčet.

13-Lambda sonda-napětí se nemění
19-Induktivní impulsní čidlo-nesprávný signál o počtu otáček
33-Snímač tlaku v sacím potrubí-příliš vysoké napětí
45-Lambda sonda--výfukové plyny příliš bohaté
47-Lineární zpětný ventil výfukových plynů-poloha ventilů
71-Snímač teploty nasávaného vzduchu-příliš vysoké napětí
84-Imobilizér:špatný inicializační kód
93-Závada napájecího modulu

To je práce jak na kostele! _rendek


Diky moc, z tohodle uz se da aspon neco rozumneho vycist.. Z ty diagnostiky sem nepochopil vubec nic. Myslite si, ze kdyz sem to koupil za 45 t, 20 t bude tak za opravy na kastli + neco za lak, ze se mi to jeste furt vyplati dat to do kupy? Sem si zase jednou pekne nabeh.. Ale nemel sem moc na vyber, protoze mi klekla v rychnove nad kneznou matinky GSickova B corsa, tam se mi to pro zmenu potkalo kvuli remenu.. A nemel sem se jak dostat domu a ten prodavaji me odtah aspon do Pardubek. Jinak obcas to auto jede uplne v poho, hlavne za studena, ale pak se sere neskutecne. Jako jestli sem ale dobre pochopil, tak ridici jednotka by mela byt jakztakz OK? Tak 10 max bych do toho motoru mozna jeste narval, ale myslite, ze to bude stacit? Pech jak svin.. &|
klubo
Saturday 27 August 2005 - 22:27:52 Citovat
Host
jak už sem napsal cena to neni špatná těch 45tis za 96 rok výroby, kdyby to bylo v cajku tak bys dal tak 70tis a víc...a tosem možná levnej
K_P
Sunday 28 August 2005 - 16:10:31 Citovat
Host
Nevím, nějak se mi to nezdá, nejsem takový optimista jako kolegové. Ta desítka se mi zdá málo.
prtka
Sunday 28 August 2005 - 16:49:32 Citovat
Host
P.G. jestli to chápu dobře, tak jsi prodal Kadetta a za takový prachy si se chtěl dostat k něčemu novějšímu.Ale jak jistě víš za málo peněz málo muziky..to neber ve zlým, je to tak.Z toho bývalého majitele zremně nevytáhneš ni a ani se mu nedivím,protože ti prodal pod cenu auto s tím jaké je.Teď máš podle mě 2 možnosti.Zkusit to bazaru vrátit s tím, že ti neuvedli všechny závady,ale to musíš vědět ty jak jste se domluvili.A nebo napsat třeba Niovi, vypsat mu ty závady z výčtu chyb a on ti řekne jestli by do toho šel a za kolik.Když ti Nio řekne určitou cenu, tak to ber tak ,že levněji to neuděláš a odbornost 100%.Jestli jsou vystřelený vaky,tak to není jenom nové pytle, ale nové předpínače pásů,řídící jednotka airbagů,nové patrony..no prostě desítky tisíce já nevím kolik přesně..to ani nezpravuj..prostě mít to bez airbagů pokud ti to nebude vadit.Jak je to auto bouchlé jestli jenom na plechy nebo může být šiblé,pak ti to bude táhnout na stranu a sjíždět gumy.Ono někdy levný kup nemusí být zrovna nejlevnější kup.Ale to si musíš rozhodnout ty.Já bych radši volil starší auto ,ale vpořádku než novější v takovém stavu.A nezapomeň, že auto ktaré má pryč pytle, tak je vesměs neprodejné, to bys musel narazit ještě na takového kupce jako jsi ty..bez urážky ,je to realita.No a nakonec ten nešťastník X16XEL co víc dodat

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2] 3 4 5 6  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2048 sec,0.1492 z toho dotazů.