• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Corsa :: CORSA - COMBO :: Corsa - Combo motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Skubani ve vysokych otackach, kolisani v nizkych.. 1.6 16V X16XE z 95
Přejít na stranu  1 2 3 4 [5] 6
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
P.G.
Thursday 08 September 2005 - 13:00:34 Citovat
Host
milhaus napsal ...
500Kč/hod na dignostice za 3 míče jsou těžký prachy?
tak vyndej multimetr+schéma eletriky atd. a oprav si to sám _rendek


Beru to vuci porovnani v Oplu.. Tam me ta diagnostika vysla na dve kilca.. Tady vyjde na 800 Kc ale je fakt, ze v tom oplu vim z toho akorat tak prd, tak doufam, ze tady dopadnu o trosku lepe..
Mongoose
Friday 09 September 2005 - 13:56:01 Citovat
Host
To P.G. Ten frajer s tebou pěkně vyjebal. Ty vole, bych mu dal co pro to.. Jeste Ti vytáhne žárovku od chipu... no moje nervy... nech si vrátit prachy a na to auto se vykašli.. Bude toho určitě víc než myslíš.. Co nápravy, čepy a tak? Dobře to promysli..
Anonymní
Saturday 10 September 2005 - 12:46:26 Citovat
Host
Mongoose napsal ...
To P.G. Ten frajer s tebou pěkně vyjebal. Ty vole, bych mu dal co pro to.. Jeste Ti vytáhne žárovku od chipu... no moje nervy... nech si vrátit prachy a na to auto se vykašli.. Bude toho určitě víc než myslíš.. Co nápravy, čepy a tak? Dobře to promysli..


Napravy, cepy f poho, auto nikam netahne a i to sedi do zatacek. Kdyby byl ten motor v poho, tak by to nebyla zas az spatna koupe.. Jinak ten chip obcas i zhasne, hlavne ve vyssich otackach, ale pak se zas rozsviti. Uvidim v pondeli po tej diagnostice.. Ale zacina mi to uz taky pekne stvat
klubo
Saturday 10 September 2005 - 14:55:27 Citovat
Host
pokud to dobře chátpu tak čipem myslíš řj motoru?
P.G.
Monday 12 September 2005 - 10:27:02 Citovat
Host
klubo napsal ...
pokud to dobře chátpu tak čipem myslíš řj motoru?


aaaaano...

Dneska mam jet na tu diagnostiku do toho touskova, ale netusim, kde ten pan desort tam sidli. Poradi nekdo? Bo mu tam pak cinknu.. kazdopadne zejtra dam vedet, jak to dopadlo.. Drzte mi palce, at to sou jen naky cidla a ne cela ridici jednotka..
P.G.
Monday 12 September 2005 - 18:16:24 Citovat
Host
PROBLEM VYRESEN!!!

Pred chvili sem s tim byl na te diagnostice - mimochodem ten pan je mooooc sikovnej a uplne super! doporucuju kazdemu - a zavady se vypsali vsechny jako vyse uvedene. Ale ten sikovny pan se mi kouknul pod ten kryt a nasel tam nakou blbou malou hadicku, co neni skoro videt a ta byla spatne nasunuta bo skoro vypadla.. Tak ji tam soupnul zpet a bylo po problemu!!! Otacky se hned zklidnily, auto jede uplne super.. 0-100 9,5 s ve dvou... a chova se tak, jak ma a jak sem si pral. Imobilizer byl jako smazatelna zavada a vsechno ostatni zmizelo. Ani kontrolka uz nesviti.Takze akorat nejde airbag a kastli si opravim.. A to vse me vyslo na 1000, chtel jenom 800 ale nechal sem mu na pifko... A sem ted vysmatej jak sanky v lete! Dekuji vsem za rady a snad se nekdy budu moct pochlubit nazivo..
klubo
Monday 12 September 2005 - 18:21:43 Citovat
Host
nechceš do corsičky krásnej volant a airbag? klikni dole na dily na prodej
Mongoose
Monday 12 September 2005 - 22:47:11 Citovat
Host
Tak to je super. Mám parťáka... Jsem rád že Ti to tak vyšlo... Tak dej všechno do cajku a snad se uvidíme někde na srazu... Zdarec... a ať Ti jezdí...
Anonymní
Tuesday 13 September 2005 - 07:34:16 Citovat
Host
P.G. napsal ...
PROBLEM VYRESEN!!!

Pred chvili sem s tim byl na te diagnostice - mimochodem ten pan je mooooc sikovnej a uplne super! doporucuju kazdemu .....

No vidíš - já svý miláčky (VA 2000+G1 GTi) jen tak někomu nesvěřím- a že prej je to za těžkou dardu co?
milhaus
Tuesday 13 September 2005 - 07:37:20 Citovat
Host
to sem byl já

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 2 3 4 [5] 6  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2393 sec,0.1836 z toho dotazů.