• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Corsa :: CORSA - COMBO :: Corsa - Combo motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Skubani ve vysokych otackach, kolisani v nizkych.. 1.6 16V X16XE z 95
Přejít na stranu  1 2 3 [4] 5 6
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
klubo
Monday 29 August 2005 - 14:53:38 Citovat
Host
no jestli to žere 10/15 litrů tak to je teda darda to to i já optimista vidim bledě, ty vejfuky taky na hovno a 20tis za opravu kastle? co s tim je dyk na fotkách neni nic vidět! mě stálo nakitování nárazníku s lakem a prací 2000....hele asi fakt bude lepší se toho zbavit
P.G.
Wednesday 31 August 2005 - 06:59:22 Citovat
Host
Tak sem se vcera domluvil s tim manikem, co mi to prodal, ze zavady na motoru vyresime tak, ze ja zjistim co tomu je, poslu mu seznam dilu, on mi je splasi a zaplati a ja si pak zaplatim praci. Takze ted sehnat jenom nekoho schopnyho, kdo by zjistil, co presne potrebuju k tej oprave.
riwal
Wednesday 31 August 2005 - 07:14:46 Citovat
Host
Tak to dej do autorizáku a on zaplatí díly (to se prohne) a ty práci.
P.G.
Wednesday 31 August 2005 - 08:01:12 Citovat
Host
riwal napsal ...
Tak to dej do autorizáku a on zaplatí díly (to se prohne) a ty práci.

To bych byl sam proti sobe, davat to primo do opla, tak dam 10 t jenom za to, ze se mi nekdo koukne na to,ze mi nesviti kontrolka vod cipu.. a dily von stejne bude shanet sam nekde v hradci.
riwal
Wednesday 31 August 2005 - 08:07:10 Citovat
Host
Jestli seš někde od Hradce, tak si zajeď za NIEm (Náchod), je to machr a řekne Ti přesně co potřebuješ i Ti to udělá - za práci bere 250/hod.
Anonymní
Thursday 01 September 2005 - 06:46:14 Citovat
Host
riwal napsal ...
Jestli seš někde od Hradce, tak si zajeď za NIEm (Náchod), je to machr a řekne Ti přesně co potřebuješ i Ti to udělá - za práci bere 250/hod.

Do nachoda z Plzne docela daleko.. Zkusim to nejdriv tady u nas v tom Touskove. Dneska mi jeden manik udela neco s tim vejfukem, dam tam rezonator + stredni dil a zavarim diry. Pak jeste predelam to sani, protoze ten sportovni filtr taha teplej vzduch od motoru a pak se uvidi... Snad to aspon k necemu bude, i kdyby to aspon snizilo trosku tu spotrebu.
JardaB
Thursday 01 September 2005 - 07:27:11 Citovat
Uživatel #365
Registrován: Monday 02 May 2005 - 22:27:36
Příspěvků: 4020
Kdyz jsou takhle v prd... skoro vsechny cidla, tak ta spotreba asi o moc lepsi nebude. Aspon lambda by mela chodit,jinak je to o nicem.

Twingo II, 43 kW, pro takove to jezdeni kolem komina
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Fikus 1.6Ti
P.G.
Thursday 01 September 2005 - 14:50:17 Citovat
Host
JardaB napsal ...
Kdyz jsou takhle v prd... skoro vsechny cidla, tak ta spotreba asi o moc lepsi nebude. Aspon lambda by mela chodit,jinak je to o nicem.

Chci vymenit lamdu, to cidlo na tom sani a to cidlo tech votacek.. S tim, ze tyhle dily si necham proplatit od puvodniho majitele.. A snad uz se to potom bude chovat tak nejak normalne..
P.G.
Thursday 08 September 2005 - 08:03:48 Citovat
Host
Tak sem vcera rozebral pristrojovku a vyndal tachac a koukam na zarovky a prekvapive na kontrolce od chipu chybela.. tak sem ji tam dal a necekane opravdu sviti i pri chodu motoru.. Jakmile nastartuju, tak zhasne asi tak na 3 s a pak uz sviti stale. V pondeli jedu k tomu Desortovi do Touskova na diagnostiku, tak doufam, ze mi za ty tezky prachy a aspon rekne, co presne budu muset vymenit. Doufam, ze to nebude nic az tak brutalniho. Jinak sem cistil to KNko, bylo ale totalne zadelany.. Spotreba klesla opravou vyfuku na cca 12 l po meste prumernou jizdou. Tak uvidim.. Jinak zatim diky vsem za rady!
milhaus
Thursday 08 September 2005 - 11:39:07 Citovat
Host
500Kč/hod na dignostice za 3 míče jsou těžký prachy?
tak vyndej multimetr+schéma eletriky atd. a oprav si to sám _rendek

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 2 3 [4] 5 6  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1842 sec,0.1484 z toho dotazů.