• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Corsa :: CORSA - COMBO :: Corsa - Combo motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Skubani ve vysokych otackach, kolisani v nizkych.. 1.6 16V X16XE z 95
Přejít na stranu  1 2 [3] 4 5 6
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
K_P
Sunday 28 August 2005 - 17:26:56 Citovat
Host
2 P.G.: tam s tím airbagem by to chtělo asi zamaskovat, ohledně dalšího prodeje. Koupit sportovní volant nebo na vrakáči vybrat origoš s Corsy bez airbagu. Kdo nedělá do Opla tak neví jak je to s Corsou, jestli měla nebo neměla airbagy. Pořád lepší než platit balík jak píše prťka. U Kadetta si ho taky neměl, tak pro Tebe to nebude nic neobvyklého, ne?
prtka
Sunday 28 August 2005 - 17:36:56 Citovat
Host
Jak píše K_P, ale ještě jedna věc,jestli máš psané airbagy ve velkém techničáku a nebudou v autě..toď problém,nevím čéče podle mě sis nadělal moc zbytečných problémů.To není jak když kupuješ rozbitou škodovku,která nic nemá
klubo
Sunday 28 August 2005 - 19:26:58 Citovat
Host
to že svítí kontrolka airbagu neznamená že tam neni a jen tak mimohodem i když X16XEL nemá dobrou pověst, tak na corsu je to asi nejlepší motor...nejlepší asi opravdu bude dohodnout se s NIEM ať se na to mrkne a řekne...a nezoufej, za těch 45 to prodáš dycky i tak jak to je, stačí nějakej mladej pošuk a je to pryč
JardaB
Sunday 28 August 2005 - 20:46:01 Citovat
Uživatel #365
Registrován: Monday 02 May 2005 - 22:27:36
Příspěvků: 4020
Na ty pytle z hlediska STK snad staci nejaky simulator kontrolky.... Nektere chyby taky mohly vzniknout nasledne v dusledku jinych, mozna bych to vymazal (jestli se jeste nestalo) a nacetl po kratsi dobe.

Twingo II, 43 kW, pro takove to jezdeni kolem komina
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Fikus 1.6Ti
prtka
Sunday 28 August 2005 - 21:01:17 Citovat
Host
Teď to čtu po sobě a jako bych tě odsoudil k popravě neber to tak tragicky,hlavně musíš vědět ty a spočítat si pro a proti.Prvně zjisti jestli jsou vystřelený ty pytle nebo ne.Měl jsem v ruce VeBe, kde se nerožínala kontroklka,tak jsem rizdělal palubku a zjisti že tam není žárovka.Airbag byl u volantu odpojen.Bylo mi vše jasné.K mému zděšení jsem nakonec zjistil ,že zablbla jednotka rozsvítila se kontrolka a místo aby jednotku u Opla nahodili,což mi udělali zadarmo, tak vyndali žárovku a odpojili dráty ,kreténi
P.G.
Monday 29 August 2005 - 11:59:36 Citovat
Host
Jako ten airbag me nejak vubec netrapi.. vystrelenej asi neni, protoze volant je neposkozenej. Imobilizer je mi taky ukradenej, kdyz to de normalne startovat. Ja potrebuju dat do kupy ten motor, aby to jelo normalne a neskubalo to v tech vysokejch otackach, to kolisani v nizkejch bych chtel taky odstranit, ale to uz neni takovej problem. Kupoval sem to za 45 a dalsich 40 sem ochotnej do toho vrazit, ale 20 potrebuju na opravu kastle. A ten motor vubec nevim ke komu dat, kord tady v Plzni nemam anung, kdo by mi to dal do kupy. Klidne bych to i nekam odvez, ale chci nekoho spolehlivyho, co bude vedet, co dela a co je nutny k provozu a ne k ohledu na zivotni postredi, jeslti me chapete. Zapomnel sem napsat, ze sem tam daval novou baterku, takze to bylo chvili bez proudu, muze to taky neco zmenit??? Taky je tam totalne vykuchany potrubi... dily tam sou vsechny, ale vsechny sou duty. Jinak spotreba mimo mesto 10 a ve meste tak 15 a to jezdim tak max do 4 t. otacek.
riwal
Monday 29 August 2005 - 12:11:03 Citovat
Host
Tak to je pěkně rozchlastaný, já bych se toho zbavil.
Mongoose
Monday 29 August 2005 - 13:26:30 Citovat
Host
Zdar Prdi. Tak to je teda super.
Vím že jednou ty problémy příjdou.. Jen si gratuluju že jsem nešlápnul do samého hov.. jako P.G. . Moje má najeto 78 tis a olej nežere vůbec.. Jojo... když tomu někdo šlape na krk když je motor studený, to se pak není čemu divit, že se začne srát všechno postupně... Jen doufám, že mi ta moje vydrží co nejdéle. Chce to se k tomu nechovat jako ke tchýni...
milhaus
Monday 29 August 2005 - 13:29:10 Citovat
Host
P.G.: Zkus to dát do Touškova p. Dezort-má super diagnostiku Bosch a je fakt machr-hlavně na eletriku. Já jezdím jedině k němu. Během max. 1-1,5 hodiny přesně víš na čem si . Tady je číslo 377922300.
Mongoose
Monday 29 August 2005 - 13:30:45 Citovat
Host
To P.G. s Corsou GSi ve městě 15l ???? Tak to je maras jak cip !!! Poradím Ti. Nech si ty krásné kola a zbytek prodej nějakému volovi za 50 000,-

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 2 [3] 4 5 6  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2065 sec,0.1570 z toho dotazů.