• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega ostatní v
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Opel Omega kombi
Přejít na stranu  1 [2] 3 4 5 6 7 8 9
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
riwal
Monday 01 August 2005 - 09:34:00 Citovat
Host
Můžu Ti říct, že podle pojistky se rozhoduje hodně lidí, hlavně běžní konzumní uživatelé aut. Je mi to taky nepochopitelný, ale je to tak.
Jinak s tim motorem pro Omegu souhlas, X20XEV je na ní málo, to je tak pro nějakýho seniora co se courá po silnici a nepředjíždí. Takovej žentour jako je Omega s timhle motorem, tak musíš řadit snad na trojku aby se to rozjelo na předjetí - no a pak to pochopitelně i baští.
Anonymní
Monday 01 August 2005 - 10:00:36 Citovat
Host
... no navic ja taky hledam nejakou omegu combi, tak jsem se uz v par vezl, prave vcetne X20XEV. Srovnani to bylo opravdu krute, protoze mam vectru sedan se setejnym motorem - a jak ten motor s vectrou krasne zavodnicky cvici, tak bohuzel naopak cvici omega s timto motorem .

Jinak jeste k pojistce si k běžně užívanému autu dovolím kalkulaci: napr. mezi 1,8, 1,8 az 2.5 a 2,5 a vys je to rozdil po 3 tis. Kc. Pokud se najede rekneme 20 tis. rocne, tak je to jen na benzinu pribl. 50 tis. + serv. prohlidka + olej + nějaká drobná oprava + myčka + pokuty, odhaduji min. celkem na 60 tis., vždyť ta posjistka se tam opravdu ztratí, to za to lepší povožení stojí... Něco jiného je ovšem samozřejmě rezervní auto, se kterým se vyjede pětkrát do roka, to potom budu samozřejmě hledat max. litrový motor
Tlumex
Monday 01 August 2005 - 10:50:34 Citovat
Host
No ja senior rozhodne nejsem a X20XEV sem si vybral proto pac byl zbytek auta v relativne v dobrem technickem stavu! Jinak bych asi opravdu sahl po V6, ale nejel sem v nem takze nemam srovnani
Roott
Monday 01 August 2005 - 12:14:02 Citovat
Host
Zdravim vsechy, ano 2litrak je na omegu malo, ale zase bych to tak neprehanel. Ja kombajna beru spis jako vladni rodinnou lod a ne jako zavodak. Kdybych chtel zavodit tak si koupim spis sedaka asi 3litrone. Ja Omegu Kombi mam a sem spokojenej zatim (jen muj nazor). jak ste tu mluvily o spotrebe, tak sem na tom takto: Mesto 11, kombinacka 10, vetsi dalka (nad 100km) 9 i pod 9, ale to myslim tak 8,9.
Mejte se
Tlumex
Monday 01 August 2005 - 13:41:05 Citovat
Host
no ja mam plyn takze muzu porovnavat jen LPG! mesto s klimou 15 mimo mesto 12! Bez klimy o litr a pul min! Rekord bez klimy 9,3! Ale to byla opravdu streka
Jinak na beneli kdyz mi plyn vynechal tak kombinovana 8,5 i s klimou! motor X20XEV
hopet
Thursday 04 August 2005 - 00:26:26 Citovat
Host
Ja mam kombika 2.5V6 (r.v. 95) a se spotrebou to vypada tak, ze ve meste ~12l, dalnice kolem tech 130 - 140 tak cca 8,5l, kombinovane okresky a dalnice na delsi streky tak 7.1 - 7.6l podle toho, jak moc se clovek honi a kolik z toho je dalnice. Ale je fakt, ze jsem se asi za ty 2 roky, co to auto mam, naucil jezdit s lehkou nohou. Zatim rekord mam Poprad -> Brno za 6.6l - ale to jsem si opravdu spis hral se spotrebou, nez ze bych jezdil nejak svizne.
KARLOS
Thursday 04 August 2005 - 14:21:32 Citovat
Host
Já mám 2.0.16v omega combi. Tak jak řekl root tak dávám za pravdu. koupil jsem si rodinné auto mám 2 malé děti. Je mi sice 26 let, rád jezdím jako prase. měl jsem i vectru V6, ale člověk si musí rozmyslet na co to auto potřebuje. A na rovinu at tomu autu šlapu nebo ne tak mi žere pořád stejně 11/10/9. otáčky klidně furt na 4500. Až budu mít veliké děti koupím si zase sportáka a bude mi to s manželkou stačit. Nevím tedy co furt řešíte, jestli chcete závodit tak si nekupujte omegu velikou jak kráva a kupte si astru nebo vectru, nejlépe calibru turbo 4x4. OMEGA COMBI JE RODINNÉ, VELICE BEZPEČNÉ AUTO. A 2.0.16V ZATÍM NEJVYCHYTANĚJŠÍ MOTOR CO OPEL MÁ¨, TAK PROČ RISKOVAT. to je pouze muj nazor.
riwal
Thursday 04 August 2005 - 14:41:38 Citovat
Host
S Tvým názorem se dá samozřejmě souhlasit až na jedno. I s rodinnym autem potřebuješ občas předjíždět a bezpečné předjetí je co nejrychlejší předjetí. Takže alespoň můj pocit, že X20XEV je na toto auto slabý je z pohledu ne závodění, ale toho že potřebuješ občas někde přidat a tady nemáš moc co.
Tlumex
Thursday 04 August 2005 - 17:39:18 Citovat
Host
Karlos: sme na tom stejne akorat ze me zatim deti chybi a chvilu snad este chybet budou!
Riwal: Ono to jede pokud se to vytoci dostatecne vysoko! Ale my co sme predjizdeli v pohode i ze skudkou sme zvykli a pocitame s delsi ranveji! A zatim sem s tim najel 5 tisic kilometru a nestalo se mi ze bych nepredjel co sem potreboval
mara
Thursday 04 August 2005 - 17:58:49 Citovat
Host
Ahoj je tady nekdo s ropákem? A co veše spotřeba? Mám 2,5 V6 a papá 6-7l.

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2] 3 4 5 6 7 8 9  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2411 sec,0.1701 z toho dotazů.