• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega ostatní v
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Opel Omega kombi
Přejít na stranu  1 2 3 4 5 6 7 [8] 9
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
riwal
Thursday 08 September 2005 - 06:51:30 Citovat
Host
Maty napsal ...
Potreboval bych poradit.Mam Omegu B 95 s motorem 2.0 8V a zrusil jsem ji.Chtel bych si dovezt z nemecka 2.0l 16V a dat na to ty moje papiry.Bude s tim nejakej problem??Rikali mi,ze to musi byt jen stejny typ motoru.A kdyz tam chci dat 2.0l 16V,tak prej musim mit souhlas vyrobce,jinak mi to neudelaj.Nevite jak to mam udelat,aby mi to proslo?Dik


Řekli Ti to správně - musí být stejný typ motoru, karoserie, model atd. musí se shodovat tušim 7 čísel z VINu.


Anonymní
Thursday 08 September 2005 - 11:08:18 Citovat
Host
2,5i:spotreba LPG je vetsi nez u benzinu a je to logicke, protoze je ve stejnem mnozstvi paliva o petinu min energie (a snazit se o extremne chudou smes asi neni rozumne). Takze pokud jses na spotrebe benzinu +20procent, tak je to OK. Mne to kolisa od 10l (rekord pri velmi uspone jizde do Chorvatska) pak vetsinou okolo 13 mix no a po meste je to okolo 16, ale i vice dle stylu jizdy. Spis mne sralo, ze se to srtasne dlouho ozivovalo a az teprve ted je to vychytany.
Tlumex
Thursday 08 September 2005 - 17:36:50 Citovat
Host
tak panove traktoristi mel sem ted moznost ridit 3 dny O2 TDi 77 Kw a asi zmenim nazor na traktory to tak hezky to bere odspodu a spotreba take moc pekna! _love asi se zacnu zajimat o diesely idyz se to ted moc nerentuje nemuzu si pomoct ale porad mi vychazi lip to LPG
Jirka
Thursday 08 September 2005 - 18:20:28 Citovat
Host
Tlumex napsal ...
tak panove traktoristi mel sem ted moznost ridit 3 dny O2 TDi 77 Kw a asi zmenim nazor na traktory to tak hezky to bere odspodu a spotreba take moc pekna! _love asi se zacnu zajimat o diesely idyz se to ted moc nerentuje nemuzu si pomoct ale porad mi vychazi lip to LPG

Byly doby kdy nafta nestála ani polovinu než benzin,ale tenkrát tady moc osobních dízlů nejezdilo.
Byly doby kdy LPG nestál ani polovinu než benzín,ale tenkrát tady moc plynovejch aut nejezdilo.
Jak dlouho myslíš že bude LPG výhodnější ?
Tlumex
Thursday 08 September 2005 - 20:55:57 Citovat
Host
jirka: ja uz cekam kdy to zdrazi ale zatim je to OK paxe uvidi! Zatim je to na pohodu a myslim ze este chvilu bude
JardaB
Thursday 08 September 2005 - 21:27:53 Citovat
Uživatel #365
Registrován: Monday 02 May 2005 - 22:27:36
Příspěvků: 4020
To LPG se drzi kolem 50% i v zahranici, tak to snad jeste chvili vydrzi. Nakonec se dost pouziva na topeni a tak by se tezko hlidalo, co se kde tankuje. Koukam, ze ta spotreba bude asi OK, taky jsem zmenil dost styl jizdy a uzivam si to, kdyz je to tak levne Kdyz ta cena vydrzi rok, tak se mi investice vrati a pak je mi to fuk.A presednout z Omegy do oktavky - to bych se z toho pos.... Staci ze ted musim jezdit lagunou, snad dam prez vikend klimu dokupy.

Twingo II, 43 kW, pro takove to jezdeni kolem komina
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Fikus 1.6Ti
Tomis
Saturday 10 September 2005 - 00:07:16 Citovat
Host
riwal napsal ...
Teď se sice cena beňa a nafty rozjela o dvě až tři koruny, ale to se brzo srovná a se spotřebou Tě ten BMW traktor sežere taky.
Asi je ten diesel takovej kompromis, to chápu, ale měl jsem ho v BMW a ještě k tomu s automatem a už bych něco takovýho nechtěl, ale samo to je jen můj názor, vono to bávo mělo krom motoru ještě onačejší mouchy.


Tak ten "traktor" zas tolik nezere. Kdyz to honim tak se pres 10 nedostanu, jinac pry normalni sviznejsi jizde mam prumer kolem 8. Da se s nim jezdit i za 6,5 mozna min, ale kdo by jezdil tak pomalu, kdyz to tak pekne tahne. Pri cca 110 toci nejakych 2200 a to zacina nejvetsi kroutak takze to staci lechtat a jede to na tu 5 porad, predevcirem jsem v Karl.Varech zaradil 5 a vyradil ji az v Plzni tomu. Navic jsem zacal jezdit na olej, rekl bych, ze to jede jeste lip. Akorat kdyz nastartujes tak jsou citit rizky Spotreba je stejna ne-li lepsi a vykon bych rekl, ze je lepsi, nekouri to vubec oproti nafte a hlavne cena za litr je treba ted 13,90 za LITR, coz je bezkonkurencni
Jinac gumy mam 235/45/17 pro srovnani spotreby
_______________________________________________
OMEGA B 2,5 TD Caravan
Jirka
Saturday 10 September 2005 - 09:09:21 Citovat
Host
NECHCI TÍMTO NIKOHO URAZIT !
No v poslední době se o jízdě na olej dost mluví.Já osobně bych to do auta nedal.Kdysy jsem měl tu čest jezdit na ekonaftu (seta,ecodisel,atd..) Všechno co bylo v palivovém sistému z gumi tak šlo do háje.Byla to sice Avie ale myslím že to je jedno.Olej patří do fritáku.Za všechno musíš zaplatit,když si chci jezdit v pohodlném autě které má 2 t tak nemůžu chtít aby to žralo 5 litrů.
Anonymní
Saturday 10 September 2005 - 15:44:48 Citovat
Host
Další názor na 2,5td BMW-Ten motor má jedinou vadu a to tu ,že je velkej a těžkej jak kdyby patřil do Tatry.Jenže na druhou stranu je vyrobenej z kvalitního materialu a při slušném zacházení vydrží podstatně výc než benzín,ale všechno je to jen o udržbě jakou tomu motoru věnujete.Když tam budeš lejt olej za 70kč litr tak nečekej ,že tě ten motor přežije.Nebudu tady benzíny nějak hanit ,ale já než koupit omegu v benzínu tak sy radši vyberu jiný auto.A kdo kouká na každej litr nafty ,nebo benzínu tak at koupí nějakýho chrousta co žere 5l na100km a na stránkách o autech velikosti omegy at radši neleze.
Anonymne
Saturday 10 September 2005 - 17:57:35 Citovat
Host
Olej tam leju kvalitini 5W-40 A4/B4 a ted jsem tam zkusil pred tydnem dat 10W-40. Na tom nesetrim, jen jsem ted zkusil jezdit na ten olej misto nafty a musim rict, ze to jede lip a spotreba je stejna neli lepsi. a ekonafta je neco jinyho nez stolni olej, je to uz smes vyrobena pro motor a mimo jine je tam asi 70% nafty, proto je krom toho tak draha.
jedna firma co se zabyva primo jizdou na olej

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 2 3 4 5 6 7 [8] 9  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1972 sec,0.1611 z toho dotazů.