• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega ostatní v
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Jizdni vlastnosti v zime
Přejít na stranu  1 2 [3] 4 5 6 7
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Xcelsion
Monday 01 January 2007 - 01:56:05 Citovat
Host
Mozna su kacir, ale skoro si myslim, ze se vliv nahonu na predek- zadek dost prehani. Ucil jsem se na Pobede, jestli to nekdo pamatujete. Mel jsem skodovky 1000, 100,105,110,120, ziguliky, simcu, cortinu, samaru, polaky, renault 19, omegu 1.8 A, astru classic 1.7TD car, megane. Ted stridam Alfu 156 2.5 V6, fiat coupe, mondeo 1.8, Omegu B 2.0 16Vcar, R trafic, megane coupe 1.9 DCi a musim rict, ze vseho nejhorsi byla do snehu astra 1.7 TD car a ted alfa 156 2.5V6, oba predky. Ze zadnim nahonem jsem nemel nikdy problem, i kdyz si u nekterych aut si delal zadek co chtel.
Fakt je ze s alfou je za sucha paradni svezeni, ma to 200 ps a jede to 240, ale za spotrebu 12 az 20 litru. Ze Omega neni zavodak snad nemusi nikoho mrzet, 2.0i 16 V nam jezdi po meste za 8.5 litru.
Kdo neveri, at tam bezi.
Jinak preju vsem hodne zdravi a stesti do roku 07, jmenovite pak hlavne to >Legendi, VGT a Martas, dik za rady a spolupraci. Xcs
WISAs
Tuesday 02 January 2007 - 15:00:34 Citovat
Host
mam 2.5 v6 benzin a kdyz nemam v kufru 150 kilo cihel tak je velkej problem se rozjet na rovine z krizovatky...... trva hodne dlouho nez se to rozjede na 30 kmh a za vama prestanou troubit.... no a na mirnym kopecku jednicka a auto couva ?lola
vrgada
Tuesday 02 January 2007 - 21:31:40 Citovat
Host
Tak, tak, loni jsem zkousel TC do kopce a jel jsem jel, cim dal pomaleji a najednou jsem couval zpatky dolu a to jsem opravdu puvodne nemel v umyslu:-). Tak ymam zkusenost na sjetych zimnich gumach, kontlrolka problikavala i pri 4 rychlostnim stupni a tojsem plyn jen simral. No a v pocatcich jeste z 2,4 i jsem v kopci na snehu couvl, aby mohlo projet jiny auto a vypadalo to, ze si auto na jare, az sleze snih vyzvednu, nastesti se nam podarilo auto vyhrabat diky tomu, ze sice jelo mimo silnici, ale ta nastesti zatacela, takze jsme se tma postupne dohrabali ¨z kopce dolu. Kde jsou vzpominky me mati, jak vsechna auta stoji a jen ona vitezoslavne vyujizdi zmrzlej Smolinak s borcem sedicim na haubne trabanta. Dle men je omega nepouzitelne auto do zimnich hor.
vrgada
Tuesday 02 January 2007 - 21:37:08 Citovat
Host
dodatek a kdyz je v mem rodnem meste kluzko, tak vybiram cestu do prace, abych jel, jak vlak, stoupani, pokud mozno v promilich a ne v procentech. Frustrujici zazitkem byva rozjezd z krizovatky-ti ostatni nechapou, ze ridicovu snahu jet vuz uspesne sabotuje a davaji to obcas najevo troubenim. Mam pocit, ze TC je uplne na hovno a ze protacejici kola stare omegy na tom byla lepe, aspon byla prdel s vlnicim se autem
Vodník
Tuesday 02 January 2007 - 21:38:03 Citovat
Uživatel #327
Registrován: Sunday 20 March 2005 - 08:45:51
Příspěvků: 732
Holt kdo umí, ten umí...
JardaB
Tuesday 02 January 2007 - 21:41:59 Citovat
Uživatel #365
Registrován: Monday 02 May 2005 - 22:27:36
Příspěvků: 4020
No ja celou minulou hustou zimu jezdil po Liberci s MV6 a nejake zvlastni problemy jsem nepozoroval. A gumy uz taky za moc nestaly, az me prekvapilo, ze to neni tak hrozny, jak jsem cekal...

Twingo II, 43 kW, pro takove to jezdeni kolem komina
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Fikus 1.6Ti
omegalukin
Wednesday 03 January 2007 - 00:45:26 Citovat
Host
Nestydět se a jako za starých časů Žigulíků přihodit něco padesátikilového do kufru... Já tam vozím zabalený pytel omítkové směsi a je to velmi velmi znát, přesto však zastavit na uklouzaném sněhu se rovná loterii __;
Vodník
Wednesday 03 January 2007 - 08:03:48 Citovat
Uživatel #327
Registrován: Sunday 20 March 2005 - 08:45:51
Příspěvků: 732
Ále, radši nic...

[ Upraveno Wednesday 03 January 2007 - 08:04:39 ]
m.a.x.i.m.u.s
Thursday 04 January 2007 - 10:07:29 Citovat
Host
Zdá se mi, že TC mi pomáhá jen aby nelítal zadek do všech stran jinak je na nic... Zkoušel jsme si ze zastavení vyjíždět do takového malého kopečku a byl jsem bez šance __; a když jsem TC vypnul tak jsem jen hrabal a taky nic...
Pak jsem se byl projet a narazil jsem na kopec, který měl na cestě takovou nějakou kaši jakoby s pískem a modlil jsem se abych to vyjel, protože jsem se nikama jinama neměl jak dostat k domovu. A můžu říct, že jsem měl opravdu strach, protože to začalo trošičku spomalovat, ale aspoň neustřeloval zadek... No nakonec se to podařilo na první pokus, ale opravdu jsem moc nevěřil, že vyjedu... __;
vrgada
Thursday 04 January 2007 - 10:24:01 Citovat
Host
A protoze mam podobne zkusenosti se svoji zadokolkou a taky jsem videl na yotube, jak 4kolky vyjizdeji sjezdovku, tak priste bych chtel neco co ma vpredu, vzadu i uprostred poctivy diferencial a jsou i auta, ktera umoznuji zaradit redukci rychlosti a je to pritom klasicky osobak nikoliv SUV, tak to by se mi liiibilo (posledni a ne prilis povedena 4kolka made in opel byla turbo calibra ci vectra a:-(

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 2 [3] 4 5 6 7  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1480 sec,0.1070 z toho dotazů.