• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega ostatní v
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Omega 2,0 16V koupit?
Přejít na stranu  1 2 [3] 4 5 6 7 8 9
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
bruno26
Friday 22 April 2005 - 20:20:17
Host
Dobře jestli chcete pouze benzín motor tak to je ideál na toto auto 2.5 V6.Měl jsem moľnost jet ve vąech motorizacích na omegu kromě MV 6 a 2.2DTi.Nejhorąí varianta je 2.0 8V která sice táhne dobře odspodu ale pak uľ se nic neděje.Taxikáři moľná nemají ten 2.5TDS rádi protoľe tento motor není na couračky ale na deląí ątreky.a navíc má tento motor díky tomu ľe je uąkrcenej od oplu-oproti tomu kdyř je motor v BMW-velký rezervy ve výkonu,proto jsem ho po přečipování skoro nepoznal.jedině kouřivost motoru uľ je dnes proti novějąím dieslům dost vysoká-motor musí mít perfektně seątelovaný předvstřik,pak se to dá vydrľet.
tlumex
Saturday 23 April 2005 - 18:50:38
Host
Ja nehledam trhace asfaltu! jen se chci trosku vozit Ten typek od keryho to chci kupovat rikal ze kdyz se rozjede pak uz jede jako tank
roman
Saturday 23 April 2005 - 21:09:49
Host
mám combi r.v.97 a jsem moc spokojenej, to ľe to není na rozjezdy ľádná stíhačka je jistý ale jinak skvělej rodinnej au»ák, v zimě pohoda jezdím kaľdý víkend na chalupu do Orlickej hor a neměl jsem problém. Spotřeba na tu váhu je v pohodě , město těch 11 a mimo stačí i těch 8 litrů
Nomike
Sunday 24 April 2005 - 00:39:01
Host
Jsem přesvědčený, ľe jedinou správnou odpověď dostaneą, kdyľ zváľíą kolik km ročně nalítáą. Ohromený z přechodu ze ©120 na Omegu budeą jen první měsíc. Pokud hodláą jezdit hodně často, rychle vystřízlivíą. Pokud ale najezdíą tak 5000 km ročně vč. dovolené v Chorvatsku, klidně do toho 2 litra běľ. Získáą bezpečí, prostor a komfort pro rodinu. Pak ale ten LPG ztrácí význam, protoľe náklady na opravy a pojiątění omegy vysoce převyąují uspory na plynu při tak málo nalítaných km. Se ąkodovkou jsi měl moľná spoustu drobných problémů, s omegou aľ budeą mít problém, je moľné, ľe se pěkně prohneą. Hodně ątěstí
tlumex
Sunday 24 April 2005 - 10:50:47
Host
no se skudkou sem nalital 15 000 rocne /od zacatku roku mam 5 000/ A ted od rina budu jezdit este vic myslim ze to vzroste tak na 25 000! Myslim ze plyn se bude hodit! No nevim jak moc se prohnu ale tech drobnych zavad na skudce je rocne tak za 10 000 a to nepocitam povinny ruceni &| a furt je to starej vrak
klubo
Sunday 24 April 2005 - 11:21:41
Host
kup si naftu!
freez
Sunday 24 April 2005 - 11:53:24
Meriva MPV Enjoy Red Magma edition
Uživatel #316
Registrován: Sunday 13 March 2005 - 13:00:24
Příspěvků: 1620
Tlumex:Klubo má pravdu jestli máą v plánu jezdit ročně 25tis. tak jdi rozhodně do nafty a prd na benzín s plynem já měl taky ąkoduli s lpg a desítka ročně to bylo i umě asi taky tak jo a jeątě výą jak dlouho tam ten plyn je?myslim v kterym roce ho tam montoval
[ Upraveno Ne dub 24 2005, 11:55 ]

Meriva MPV 2008 Z14XEP I Londýn I Paříž I Dovolená I Merivaclub
Nomike
Sunday 24 April 2005 - 12:52:22
Host
Tlumex: 15 nebo 25 tis km ročně je dost dobrý důvod pro LPG. Na kaľdý ujetý km uąetříą cca 1,50 Kč oproti benzínu. Nafta takovou úsporu nepřinese. Ikdyľ LPG výkon omeze nesníľí, stejně s tím 2litrem jako řidič spokojený nebudeą. Pořád budeą poąilhávat po něčem silnějąím. Pokud to auto bude opravdu spolehlivé a ty se předem smíříą s tím nízkým výkonem, tak budeą s koupí spokojený. 10 000,- kč ročně na opravy ti ale stačit nebude. Omega, co ročně udělá 25 000 km si řekne o malinko víc.
tlumex
Sunday 24 April 2005 - 19:21:21
Host
no plyn je tam od 100 000 ted to ma 120 000! No jetyho diesla na to nemam odvahu po tech recenzich co sem si tu precetl BMW moc diesely neumi! A navic chci koupit tohle auto protoze motor a zbytek auta je v cajku ! no posilhavat budu vzdycky po necem silnejsim ale ted se mi naskytla koupe tohohle a nebudu nic jinyho vymyslet!

P.s.: to je ten motor tak slabej to snad ne? nebudu muset podrazovat pred kazdym kopcem &|
Anonymní
Monday 25 April 2005 - 08:24:31
Host
Mel jsem tu ce
Přejít na stranu  1 2 [3] 4 5 6 7 8 9  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1942 sec,0.1403 z toho dotazů.