• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega ostatní v
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Omega 2,0 16V koupit?
Přejít na stranu  1 2 3 4 [5] 6 7 8 9
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Red_Dwarf
Tuesday 26 April 2005 - 18:56:15
Host
Tak sorry,uľ to tam není.Byla tam Omega MV6 z roku 99 za 159tkm,100tkm najeto.Plná výbava kromě kůľe(navi,xenony,dálkový topení...).Bylo to na autorevue ve výběru auta.©koda,ale za ty prachy se to dalo čekat,ľe zmizí.
Red_Dwarf
Tuesday 26 April 2005 - 18:57:33
Host
Tak sorry,uľ to tam není.Byla tam Omega MV6 z roku 99 za 159tkm,100tkm najeto.Plná výbava kromě kůľe(navi,xenony,dálkový topení...).Bylo to na autorevue ve výběru auta.©koda,ale za ty prachy se to dalo čekat,ľe zmizí.
tlumex
Tuesday 26 April 2005 - 19:31:43
Host
Diky ale ja chci tohle protoze vim v jakem je stavu a vim co od nej muzu ocekavat!
Red_Dwarf
Tuesday 26 April 2005 - 21:04:30
Host
Jasný,jen to byl návrh.Myslím,ľe pokud ti to bude vyhovovat,tak to bude dobrý auto.Ten motor nebude letadlo,ale kdyľ vydím dnes ty HTP vąude,tak proti nim jo
Jak jsem jiľ psal,i s Omegou 2.0 85Kw caravan a jeątě s automatem to ąlo.Byla to sice lehčí Omega A,ale stejně.Podle papíru to bude mít tak 13s+ -,coľ je sluąný.Tak pak podej zprávu,jak se s tím jelo.
Spotřeba moľná bude klidně i srovnatelná s V6 2.5,ale ta se dá lehkou nohou taky ovlivnit.
Derek
Wednesday 27 April 2005 - 09:27:18
Host
Tak tedy taky přisypu do mlýna svoji troąku.
Mám ji pátý rok, 2.0 16V kombi v plynu, r.v.95.Celkem spokojenost. Resp. to co jsem chtěl to splnilo, velký, pohodlný auto, kam naskládám 5členou rodinu. Měl jsem před tím taky © 125, takľe zezačátku jsem myslel, ľe se na tu silnici nevejdu a při rozjíľdění(asi vzhledem k převodům) se musí více na plyn. Ale, ľe bych stepoval za TIRákem, to tedy ne, musí se ovąem lehce podřadit a do otáček a pak není problém.
Na druhou stranu bych od auta s pořizovací cenou kolem mil.Kč očekával, ľe bude větąí drľák. Investice sice nikoliv veliké ale kaľdoroční.
A dále důrazně nedoporučuji auto bez klimy, to uľ bych podruhé v ľivotě neudělal.
tlumex
Wednesday 27 April 2005 - 13:54:12
Host
For derek: konecne kdo kdo ju mel! Povidej prehanej jaky investice co se rozbilo chci vsechno vedet!moje ICQ je 322567842 nebo email Email
Happy
Wednesday 27 April 2005 - 17:21:52
Host
to je jako jít do Vectry 96 - za chvilku to máą děravý skrz na skrz. Nebz ohledu na to, jak to vypadá zvenku. O motor nejde, sice bude na takový koráb línějąí, a vzhledem ke spotřebě a pojistce je lepąí 2.5. Jenľe ty jsi se uľ rozhodl. Takľe, na co se vlastně ptáą?
tlumex
Wednesday 27 April 2005 - 18:22:49
Host
ja se ptam co vy na to opelaci esli to za to stoji! Rozhodnuty nejsem jen na 50%
Anonymní
Wednesday 27 April 2005 - 19:01:36
Host
Mam dva mesice 2,5i Caravan s LPG sequent a naprosta spokojenost. Predtim jsem mel totez 6 let s obsahem 2,4i a rovnez, myslim si, ze tomuto autu sedi vetsi obsah. Mv6 by asi byla jeste lepsi, ale the best omega byla lotus
Odkaz
vrgada
Wednesday 27 April 2005 - 19:03:11
Host
Mam dva mesice 2,5i Caravan s LPG sequent a naprosta spokojenost. Predtim jsem mel totez 6 let s obsahem 2,4i a rovnez, myslim si, ze tomuto autu sedi vetsi obsah. Mv6 by asi byla jeste lepsi, ale the best omega byla lotus

Odkaz
Přejít na stranu  1 2 3 4 [5] 6 7 8 9  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1678 sec,0.1236 z toho dotazů.