• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega ostatní v
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Omega 2,0 16V koupit?
Přejít na stranu  1 2 3 4 5 6 [7] 8 9
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Rob2
Thursday 28 April 2005 - 18:47:07
Host
2.0 16V jsem měl - ten čtyřválec autu moc nesluąel. Spotřebou jsem se do 10-ti neveąel. Oproti dvoulitru DOHC Sierra to moc nejede, ale na běľný posun to stačí. Musí se víc točit. Momentálně mám Omegu a v ní proklínaný i chválený (jak kým) 2.5 TD. Pochopitelně opět s AT (já ty převodovky prostě miluju). Ten dvoulitr má výhodu ve své jednoduchosti a nemám info, ľe by se nějak sypal. TD větąina řidičů oddělá, kdyľ mu za studena naloľí. Moc se, co se týká odolnosti proti poąkození tímto jednáním, nepovedl.
tlumex
Thursday 28 April 2005 - 21:44:34
Host
do ojetyho diesela bych nesel hlavne ne do AAA tam je furt preparkovavaj a kdyz mrzlo a okolome se proklapala oktavka TDi nalezite turovana za studena &| ja nevim ja bych sel diesela ale novyho do ojetiny bych nemel odvahu! No liny to me moc netrapi skudka je daleko linejsi
Vodník
Thursday 28 April 2005 - 22:57:43
Uživatel #327
Registrován: Sunday 20 March 2005 - 08:45:51
Příspěvků: 732
Chápu, čím se asi liąí AAA od sluąného prodejce ojetých aut. Ale čím se liąí ojetý diesel od ojetého benzinu?!?
vvdd
Friday 29 April 2005 - 02:42:20
Host
Mezi 2,0 benzín a 2,5 TD asi ľádný, máą 70% naději, ľe to bude uhoněný. Benzínovýho třílitra tak lehce neuhoníą. Při koupi ojetýho auta vľdycky stejně potřebujeą k opatrnosti a důsledný kontrole vąeho, co se zkontrolovat dá, taky trochu toho ątěstíčka.
Honza
Friday 29 April 2005 - 06:39:46
Host
Já mám taky combíka s motoremX20XEV jsem docela spokjenej.Akorát nikdo nevěděl ľe jeden vstřik dává málo paliva(na maąinách to není vydět) a propálil se mi píst.Ale to je jedno co je to za auto , tohle se můľe stát jakýkoliv značce.
Omega byla svýho času nejbezpečnějąí auto.Nikomu nedoporučuju se s omegou srazit.Na vlastní oči jsem vyděl uraľenenj sloup telefonu i s betonovou patkou a v autě se nikomu nic nestalo.Časem se ti objeví nějaký závady ale ty jsou na kaľdym autě.Omega není na závodění byla to vlajková loď Opelu,ale kdyľ jí podrľíą tak to na předjetí stačí a kde bys dneska chtěl jezdit výc jak 160 km .leda na okruhu na naąich silnicých ti stejně upadnou kola.
Jeto pohodlný rodiný auto.
Anonymní
Friday 29 April 2005 - 07:20:41
Host
No doufam, ze s timmotorem 3.0MV6 by to mohlo jet i vic nez 160 a taky byt trochu zive...
Red_Dwarf
Friday 29 April 2005 - 07:31:16
Host
To Honza:Bezpečná určitě je.Uľ i Omega A.Vjel jsem s tím před 3 lety do stromu v rychlosti tak 70-80Km/h svou stranou a já měl jen zlomený prst,nepřipoutanej spolujezdec ąkráblý čelo.A to bylo auto z roku 87.Blbnul jsem 14 dní po řidičáku:-) a zadní náhon a zimní protektory mě troąku zradily
tlumex
Sunday 01 May 2005 - 20:24:31
Host
hmm tak to je mazec uz se na to auto moc tesim! Diky moc vam vsem diskutujicim za vase postrehy a pripominky!
Tohle je super web uvazuji o registraci fakt se mi to libi!
Rob2
Sunday 01 May 2005 - 21:21:35
Host
Ono asi záleľí hlavně na člověku, který s autem jezdí, neľ na objemu motoru. Uľ jsem viděl dva motory 3.5 v BMW, které se odporoučely jenom díky majiteli. Pokud do auta sedne ...., který v -20°C natočí a dá hned podlahu, potom je jenom otázkou času, kdy se něco po... Některé motory jsou více, jiné bohuľel méně tolerantní k uvedenému jednání. Kaľdopádně ani 2.0 16V ani TD není motor, který by s autem nějak cvičil. Je to prostě rozjet a jet. Brzda provozu ale Omega s výąe uvedenými motory není.
tlumex
Monday 02 May 2005 - 15:19:50
Host
Je to o chovani majitele! Je to jedna z veci proc bych asi nesel do skoncenyho leasingu vidim to na sousedovi! Venku nula ma diesela nazhavi sedne a kdyz to nehrabe neni spokojeny! Zustane po nem jenom kupa smradu ! Ja vzdycky se skudkou prvnich 100 metru na jednicku dvacet aby se klidne pekne zahrala a dokud nema zahraty motor vubec to neskadlim! Je to o pristupu vidim to v praci na firemnich feldach ma najety 160 tis. a je navyrad protoze v realu to vypada motorove tak za 250 tis. &| Holt nekteri lidi k tomu nemaji vztah coz ale myslim ze neni pripad moji omegy! Snad ale jeste me napada predchozi majitele do ni lili polosymtetiku 10W40 stane se neco kdyz do toho dam 0W30 valvoline? Chci pro motor udelat maximum
Přejít na stranu  1 2 3 4 5 6 [7] 8 9  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1610 sec,0.1209 z toho dotazů.