• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega ostatní v
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Omega 2,0 16V koupit?
Přejít na stranu  1 2 3 4 5 [6] 7 8 9
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
vrgada
Wednesday 27 April 2005 - 19:05:39
Host
Mam dva mesice 2,5i Caravan s LPG sequent a naprosta spokojenost. Predtim jsem mel totez 6 let s obsahem 2,4i a rovnez, myslim si, ze tomuto autu sedi vetsi obsah. Mv6 by asi byla jeste lepsi, ale the best omega byla lotus
Odkaz
vrgada
Wednesday 27 April 2005 - 21:39:34
Host
sorry, ze jsem to poslal 3krat, nezobrazovalo se to a navic jsm jeste poslal chybny odkaz na lotus omega

Odkaz
K_P
Wednesday 27 April 2005 - 21:56:47
Host
Lepąí je akce.
Uľ jsi byl na
Odkaz
Anonymní
Wednesday 27 April 2005 - 22:32:51
Host
Jak jsem uz jednou psal... mam Omegu 2.0 16V r.v.94 v sedanu a opravdu jsem spokojenej. Je to velky, prostorny, tezky a liny... 2,5 by tomu slusela vic, ale pokud se nechystas na cannonball...... jel jsem i v MV6, ale opravdu me ta rychla jizda nelaka.... uzil jsem si to, kdyz jsem mel Sierru 2.0i. Ted jezdim na pohodu a to, ze nekde budu o 10 minut pozdeji me fakt nezabije. Navic to mam v automatu a do Prahy idealni... uz bych nechtel nic jinyho.
Coffey
Wednesday 27 April 2005 - 22:38:05
Host
ha.. mě to neloglo
tlumex
Thursday 28 April 2005 - 07:31:55
Host
presne moje rec ja uz sem se naucil se skudkou nikam nespechat nejdem zadny zavodnik kdyz zrovna nevezu rodinu vozim jiny lidi takze jezdim rozumne!
tlumex
Thursday 28 April 2005 - 07:32:19
Host
presne moje rec ja uz sem se naucil se skudkou nikam nespechat nejdem zadny zavodnik kdyz zrovna nevezu rodinu vozim jiny lidi takze jezdim rozumne!
Anonymní
Thursday 28 April 2005 - 10:07:04
Host
Zdravim, Omegu nemam,ale posledni dobou po nich pokukuju, jsou hoodne levne a s velkou vybavou, je mi jasny ze provozni naklady jsou vyssi. Ale jak to je se spolehlivosti (asi nic moc, ale co se se...,hlavne fatalni zavady), ND (co treba vyfuk-na kolik prijde?,co se da sehnat neoriginal?...), zarazi me, ze na netu neni moc informaci (aspon nemuzu nic najit ). Zajima me hlavne 3.0 MV6, kdyz uz, tak at to stoji za to...
tlumex
Thursday 28 April 2005 - 12:26:24
Host
na 3 litru me dost odrazuje to povinny ruceni _rendek
Anonymní
Thursday 28 April 2005 - 15:12:37
Host
Povinny ruceni? Proc proboha kazdej resi povinny ruceni? Takovy "cechackovstvi" posuzovat obsah podle vyse pojistky. Vzdyt ten rozdil od dvoulitra neni nic dramatickyho, cca 2 - 2,5 tisice. To je mesicne 200 Kc. Kdyz se rozhodnu koupit trilitra tak povinny ruceni bude to posledni co me zajima. Podstatne vetsi rozdily budou u spotreby, oprav, ....
Přejít na stranu  1 2 3 4 5 [6] 7 8 9  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1339 sec,0.1007 z toho dotazů.